هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا |Cornelia Diamond Hotel Antalya

Cornelia Diamond Hotel Antalya

آنتالیا
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته بار
استخر سرباز تنیس
ساحل اختصاصی بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره کورنلیا دیاموند آنتالیا Cornelia Diamond Golf Resort & Spa، دارای یک پارک آبی همراه با 8 استخر می باشد . این هتل 250 متر ساحل اختصاصی دارد.

اتاق های هتل کورنلیا دیاموند آنتالیا دارای تلویزیون ‏LCD‏ بوده و خدمات اتاق ها به صورت 24 ساعته می باشد. برخی اتاق ها ‏دسترسی اختصاصی به باغ ها یا استخر دارند. این هتل 571 اتاق و سوییت دارد ، اتاق های استاندارد این هتل 42 تا 50 مترمربع ‏می باشد و ظرفیت آن تا سه نفر می باشد. تمامی این اتاق ها دارای حمام اختصاصی ، تهویه کننده هوای مرکزی ، تلفن ، اینترنت ‏رایگان ، مینی بار ، صندوق امانات ، سشوار و بالکن اختصاصی می باشند. کفپوش اتاق ها فرش شده می باشد و 6 اتاق مختص ‏افراد ناتوان در نظر گرفته شده است. 

اتاق های خانوادگی هتل کورنلیا دیاموند آنتالیا نیز 70 متر مربع و ظرفیت آن تا 5 نفر می باشد. این اتاق ها یا به سوی باغ هستند یا ‏دریاچه.هر اتاق خانوادگی دارای دو اتاق مجزا می باشد ، 2 حمام یکی با دوش و یکی وان در هر اتاق وجود دارد و سایر امکانات آن با ‏امکانات اتاق های استاندارد یکی است.

ویلاهای هتل کورنلیا دیاموند آنتالیا نیز 160 مترمربع و 6 الی 7 نفر ظرفیت دارد. ویلاها علاوه بر اینکه سه اتاق مجزا و یک اتاق نشیمن ‏دارند، دارای سه حمام نیز می باشند که حمام ها نیز دارای جکوزی و وان است. ویلاها همچنین استخر و چشم اندازی به ‏سوی فضای سبز اطراف هتل دارند. این هتل 5 ستاره دارای 9 رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی ، مدیترانه ای ، انواع ماهی و غذاهای دریایی را برای گردشگران تور آنتالیا سرو ‏می کنند. یک رستوران در کنار استخر واقع شده است برای افرادی که علاقه مند هستند غذایی سبک در کنار استخر میل کنند. 

هتل کورنلیا دیاموند آنتالیا یک زمین گلف نیز دارد که 2 کیلومتر از هتل فاصله دارد ، این زمین گلف توسط یکی از گلف بازهای معروف جهان ‏ساخته شده است. زمین گلف فضایی بسیار زیبا و چشم اندازی فوق العاده دارد. فعالیت های دیگر ورزشی نیز در این هتل انجام ‏می گیرد نظیر تنیس ، فوتبال ، بیلیارد و بولینگ. در این هتل امکانات ورزش های آبی نیز ارائه می گردد. 

از دیگر خدماتی که در این هتل ارائه می شود می توان به خدمات تبدیل ارز ، کرایه ماشین ، خشکشویی ، اتوکشی ، نگهداری از ‏کودک ، واکس کفش اشاره کرد، همچنین یک سالن آرایشی ، فروشگاه برای خرید لوازم ضروری یا هدایا و سوغاتی نیز وجود ‏دارد ، تمامی فضای عمومی و خصوصی این هتل غیرسیگاری می باشد و برای افراد سیگاری محوطه ای جداگانه طراحی شده ‏است. هتل کورنلیا دیاموند در بلک و در فضایی ما بین دریای مدیترانه و فضای سرسبز اطراف آن قرار گرفته است. این هتل 45 ‏کیلومتر از مرکز آنتالیا و 35 کیلومتر از فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا-جاذبه های آنتالیا

وبسایت: https://corneliaresort.com/TR/

تور های مرتبط