هتل رویال کوالالامپور |Royal Hotel Kuala Lumpur

Royal Hotel Kuala Lumpur

کوالالامپور
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره رویال کوالالامپور Hotel Royal Kuala Lumpur، در بخش مرکزی ناحیه بوکیت بینتانگ قرار دارد و بااینکه هتل لوکسی نیست و امکانات متوسطی دارد اما بیشتر مسافران تور کوالالامپور از موقعیت مکانی آن راضی هستند. هتل رویال کوالالامپور دو رستوران دارد که با غذاهای خوشمزه از گردشگران تور کوالالامپور پذیرایی می کنند. برای امتحان غذاهای متنوع کوالالامپور می توانید به سراغ غذاخوری های بیرون هتل بروید و در آن ها غذاهای هندی و اندونزیایی پیدا کنید.

هتل رویال کوالالامپور ۲۲۵ اتاق دارد که تمامی این اتاق ها مجهز به سیستم تهویه، تلویزیون، ماهواره، چای| قهوه ساز و حمام هستند و کف اتاق ها کاملا پوشیده از فرش است که فضایی گرم و صمیمی به اتاق ها داده است. هنگام صبح یا بعدازظهر به باشگاه مجهز هتل بروید و تمرینات ورزشی انجام دهید تا شاد و سرحال شوید. بعد از ورزش می توانید برای طراوت بیشتر به استخر سرپوشیده هتل رویال کوالالامپور بروید و در آب تمیز آن تنی به آب بزنید. برای شرکت در تورهای گردشگری هتل رویال کوالالامپور می توانید از خدمات هتل استفاده کنید.

اگر از افرادی هستید که می خواهید در مالزی به غیر از دیدن از جاذبه ها، خریدهای خوبی هم داشته باشید و به دنبال هتلی هستید که نزدیک مراکز خرید باشد، هتل رویال کوالالامپور برایتان مناسب است چون تا مرکز خریدهایی مثل «لات ۱۰» و «سونگی ونگ پلازا» فقط ۵ دقیقه پیاده روی فاصله دارد. برج های دوقلوی معروف پتروناس و خیابان پتالینگ با ماشین ۱۰ دقیقه راه است. دقیقا در روبروی هتل رویال کوالالامپور مرکز خرید سونگی ونگ پلازا هست که در آن سوپرمارکت بزرگی قرار دارد که می توانید برای تهیه مایحتاج روزانه اگر خریدی داشتید به آنجا بروید. برای دیدن از قسمت های دیگر شهر مشکلی از بابت رفت و آمد ندارید چون ایستگاه منوریل در چند قدمی هتل رویال کوالالامپور است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور ۴۴ کیلومتر است.

وقت سفر-تور مالزی-تور کوالالامپور-هتل های کوالالامپور-جاذبه های کوالالامپور

وبسایت: www.hotelroyalkl.com/

تور های مرتبط