هتل شانگری لا استانبول |Shangri-La Hotel Istanbul

Shangri-La Hotel Istanbul

استانبول
سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
استخر سرپوشیده
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل مجلل پنج ستاره شانگری لا بسفروس استانبول، Shangri-La Bosphorus, Istanbul، بین کاخ دلمه باغچه و موزه ی نیروی دریایی در ساحل اروپایی تنگه ی بسفر قرار گرفته است. یک استخر سرپوشیده، مرکز آبگرم "چی" و اتاق هایی شیک با امکانات مدرن در این هتل پنج ستاره ی لوکس قرار دارند.

اتاق های هتل شانگری لا بسفروس استانبول دارای دکوراسیونی امروزی هستند که با عناصر آسیایی تزئین شده اند. هر اتاق مجهز به امکانات پیشرفته، اینترنت پرسرعت رایگان، تلویزیون صفحه تخت و داک آیپاد است. سرویس های بهداشتی اتاق ها از سنگ مرمر ساخته شده اند و کف آن ها دارا ی سیستم گرمایشی هستند. لوازم بهداشتی رایگان برند بولگاری در سرویس بهداشتی موجود می باشد.

رستوران "ایست تو" غذا های بین المللی از جمله ژاپنی، جنوب شرقی آسیا، مدیترانه ای و ترکی را برای مسافرین تور استانبول سرو می کند. رستوران "شانگ پالاس" دکوراسیونی امروزی داشته و غذاهای چینی را در محیطی با دکوراسیون امروزی ارائه می دهد. لابی لاونج مکانی ایده آل برای لذت بردن از اجرا ی ویژه کونگ فو تی مَستر و چشیدن بیش از 100 نوع چای و شیرینی چینی است. چی، مرکز آبگرم هتل شانگری لا بسفروس استانبول، شامل یک استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، جکوزی و سوناهای بخار می شود. سوئیت های خصوصی ای نیز در این مرکز وجود دارند.

بندر کشتی بشیکتاش تنها چند قدم با هتل شانگری لا بسفروس استانبول فاصله دارد. میدان تکسیم در 2 کیلومتری و فرودگاه آتاتورک در 27 کیلومتری هتل واقع شده اند. پارکینگ خصوصی در مجموعه ی هتل موجود می باشد.

هتل شانگری لا بسفروس بسیاری از تسهیلات تفریحی را برای استراحت، بازی و ورزش گردشگران تور استانبول تدارک دیده است. در بدنسازی کاملا مجهز هتل ورزش کنید یا در استخر سرپوشیده و حرارتی شیرجه ای جانانه بزنید. می توانید در مرکز آبگرم چی از انواع ماساژ های حرفه ای و خدمات حمام به منظور آرامش و توازن بخشیدن به بدنتان بهره ببرید.

باشگاه تندرستی هتل شانگری لا بسفروس استانبول انواع تسهیلات ورزشی و تفریحی را برای مسافرین تور استانبول آماده کرده است. می توانید در استخر حرارتی سرپوشیده، استخر مجزا ی کودکان و ورزشگاه مدرن هتل شانگری لا بسفروس استانبول ورزش یا استراحت کنید. اتاق های رختکن دارای جکوزی هستند. تسهیلات این باشگاه شامل ورزشگاه، استخر سرپوشیده، استخر کودکان و جکوزی می شود.

رستوران ایست تو ترکیبی لذیذ از غذا های آسیایی و مدیترانه ای - از جمله یک سوشی بار ژاپنی – را در تمام طول روز به مهمانان هتل شانگری لا بسفروس استانبول ارائه می دهد. جهت امتحان غذاهای استثنائی کانتونی به رستوران شانگ پالاس بروید. این رستوران که یک رستوران برتر چینی در استانبول به شمار می رود، غذا هایی اصیل را در محیط شیک غذا خوری اصلی، غذاخوری خصوصی و اتاقک های خصوصی اش سرو می کند. لابی لاونج که شامل یک سالن چای و کافه است، قلب هتل شانگری لا بسفروس محسوب می شود. در ادامه ی صبحانه، نهار و سرویس چای عصرانه، تاپاس سرو شده و در فضایی آرام برنامه های تفریحی عصرانه آغاز می شوند.

وقت سفر-تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.shangri-la.com/istanbul/shangrila/

تور های مرتبط