هتل لاسوس پالاس استانبول |Lausos Palace Hotel Istanbul

Lausos Palace Hotel Istanbul

استانبول
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی ماساژ
باشگاه بدنسازی
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره ی لاسوس پالاس استانبول Lausos Palace Hotel Şişli در مرکز منطقه ی شیشلی واقع شده و فاصله ی آن تا محله ی شیک و مجلل نیشانتاشی و فروشگاه ها، کافه ها و بارهای معروف آن، تنها اندکی بیش از 400 متر است. این هتل اتاق هایی به همراه امکانات مدرن فراهم آورده و دسترسی به وای فای رایگان را در تمام قسمت های هتل امکان پذیر ساخته است. پارکینگ رایگان هتل لاسوس پالاس استانبول در اختیار گردشگران تور استانبول قرار دارد و مهمانان می توانند از خدمات کارکنان مسئول تحویل و پارک ماشین نیز بهره بگیرند.

اتاق های مشرف به شهر هتل لاسوس پالاس استانبول، از سیستم تهویه هوا برخوردار هستند و دارای یک مینی بار، یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و کابلی و یک محوطه ی نشیمن می باشند. یک گاوصندوق به اندازه ی لپ تاپ نیز به صورت پیش فرض در تمام اتاق ها قرار گرفته است. از جمله دیگر امکانات اتاق ها می توان به دستگاه چای / قهوه ساز اشاره کرد. رستوران هتل لاسوس پالاس استانبول هر روز صبح اقدام به سرو صبحانه ی بوفه می کند. مهمانان می توانند در محله های سرزنده و پر رفت و آمد شهر، فضای بومی و محلی را تجربه کنند.

امکان استفاده از خدمات لباسشویی و اتوشویی هتل لاسوس پالاس استانبول برای مسافرین تور استانبول فراهم است. این هتل یک بخش گردشگری فعال نیز دارد که در امور اجاره ی ماشین به مهمانان کمک کرده و اطلاعات مربوط به جاذبه های بومی و محلی را در اختیار ایشان قرار می دهد.

پاساژ تجاری جواهر تنها نیم کیلومتر تا هتل لاسوس پالاس استانبول فاصله دارد. ایستگاه متروی شیشلی نیز نیم کیلومتر دورتر از این مجموعه واقع شده و سرویس های لازم و مناسب برای دسترسی به دیگر بخش های شهر نظیر میدان تقسیم و محله ی تاریخی سلطان احمد را فراهم می آورد. فرودگاه آتاتورک در فاصله ی 19.3 کیلومتری از هتل قرار دارد و سرویس ایاب و ذهاب برای فرودگاه در صورت پرداخت اضافه بها در دسترس خواهد بود. 

وقت سفر-تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: https://www.lausos.com/

تور های مرتبط