هتل رامادا مرتر استانبول |Ramada Merter Hotel Istanbul

Ramada Merter Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای مینی بار رایگان پارکینگ ماساژ کافه بار
باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره رامادا سوئیت مرتر استانبول Ramada Hotel & Suites Istanbul Merter در 8 کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک بنا شده است و خدماتی نظیر اینترنت بی سیم و پارکینگ اختصاصی، به صورت کاملا رایگان را در اختیار گردشگران تور استانبول قرار می دهد.

در مرکز آبگرم و سلامتی اکسیژن هتل رامادا سوئیت مرتر استانبول، قادر خواهید بود تا از امکاناتی نظیر سونا، حمام بخار و حمام ترکی بهره مند شوید، همچنین استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی نیز می تواند آسایش و راحتی را پس از یک روز پرمشغله برای شما فراهم سازد. تمامی اتاق های هتل رامادا سوئیت مرتر استانبول، مجهز به امکانات رفاهی همچون، تلویزیون ال سی دی و حمام اختصاصی به همراه دوش می باشند، در تعدادی از حمام ها نیز وان تعبیه شده . مهمانان هتل رامادا سوئیت مرتر استانبول می توانند روز خود را با سلف سرویس صبحانه‌ی هتل آغاز کنند و از غذاهای ترکی و بین المللی رستوران Allegro نیز لذت ببرند. در کافه هتل نیز آبمیوها و میان وعده های سبک در تمام روز سرو می گردد.

جالب است بدانید که هتل رامادا سوئیت مرتر استانبول در منطقه ای به نام مرتر واقع شده است که این منطقه به قلب صنعت نساجی استانبول شهرت دارد. ایستگاه تراموای "مرتر تکستیل مرکزی" نیز با فاصله 150 متری از هتل در دسترس مسافرین تور استانبول قرار دارد، همچنین منطقه‌ی تاریخی سلطان احمد و مرکز نمایشگاه های CNR تنها 8 کیلومتر با هتل فاصله دارند.

وقت سفر-تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: www.ramadahotelmerter.com/

تور های مرتبط