هتل مارینم استانبول |Marinem Hotel Istanbul

Marinem Hotel Istanbul

استانبول
رستوران سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات: هتل چهار ستاره مارینم استانبول، Marinem Hotel Istanbul، در قدیمی ترین بخش شهر استانبول واقع شده است و دارا ی 70 اتاق و سوئیت شیک مجهز به دسترسی رایگان به اینترنت بیسیم می باشد. برای ایجاد راحتی، داخل سوئیت های هتل یک وان هیدروماساژ قرار داده شده است.

با پای پیاده به راحتی میتوانید از این هتل به مسجد آبی و کاخ توپکاپی بروید. ایستگاه متروی وزنجیلر تنها 250 متر با مارینم فاصله دارد و دسترسی آسان به مرکز خرید جواهر و میدان تکسیم را میسر می سازد. روز خود را با صبحانه ی سلف سرویس هتل مارینم استانبول آغاز کنید. در طول روز انواع غذاهای بین المللی و ترکی سنتی در رستوران هتل سرو می شوند و کافه ی لابی نوشیدنی ارائه می دهد.

موقعیت مرکزی هتل مارینم استانبول، آن را به اقامتگاهی فوق العاده برای سفر گردشگران تور استانبول تبدیل می کند. پرسنل سخت کوش هتل مارینم استانبول انواع خدمات از جمله هماهنگ کردن تور های مختلف، نهارهای بسته بندی شده و کرایه ی اتومبیل را به شما ارائه خواهند داد. فرودگاه بین المللی آتاتورک در 17 کیلومتری هتل مارینم استانبول قرار گرفته است. مسجد سلیمانیه در فاصله ی 9 دقیقه پیاده روی و بازار بزرگ در فاصله ی 14 دقیقه پیاده روی از هتل واقع شده اند.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به جاذبه های گردشگری، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند مکان مناسبی است.

وقت سفر-تور ترکیه-تور استانبول-هتل های استانبول-جاذبه های استانبول

وبسایت: marinemhotelistanbul.com/

تور های مرتبط