هتل شرایتون گرند دبی |Sheraton Grand Hotel dubai

Sheraton Grand Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره شرایتون گرند دبی Sheraton Grand Hotel که در خیابان شیخ زاید قرار دارد، یک هتل زیبا است که منظره ای زیبا از افق دبی را برای گردشگران تور دبی به ارمغان میاورد. این هتل که در ۱۰ دقیقه ای ایستگاه مترو مرکز تجارت جهانی واقع شده است، دارای استخری بر روی پشت بام و wifi رایگان در همه مکان های هتل میباشد.

اتاق ها و سوییت های مدرن هتل شرایتون گرند دبی دارای تلویزیون های صفحه تخت، تخت خواب های معروف شرایتون و دستگاه قهوه ساز میباشد. حمام ها دارای یک وان و امکانات مخصوص شاین شرایتون هستند. برای لذت بردن از تجربه غذاخوری در هتل شرایتون گرند دبی به رستوران فیست ( FEAST ) بروید یا سایت هتل را ملاحظه کنید. هتل شرایتون گرند دبی مجهز به یک مرکز تناسب اندام است که منظره ای وسیع از شهر را ارائه میکند. همچنین یک اسپا هم در هتل وجود دارد.برج خلیفه دبی مال ۲۰ دقیقه توسط مترو با هتل فاصله دارند. مرکز نمایشگاه ها و انجمن های دبی دقیقا آن دست خیابان واقع شده است. فرودگاه بین المللی دبی ۲۰ دقیقه با هتل شرایتون گرند فاصله دارد.

مرکز تجاری هم برای مسافران علاقه مند به تجارت، خوراکی و خرید برند های لوکس انتخاب بسیار خوبی است. هتل شرایتون گرند، گردشگران تور دبی را به قلب تپنده منطقه تجاری دبی و اصلی ترین جاذبه های توریستی دبی وصل میکند. این هتل در چند قدمی مرکز تجارت جهانی قرار دارد و تا مرکز شهر دبی، مرکز خرید دبی مال ، بازار طلا و ادویه و مرکز مالی بین المللی دبی، فاصله کمی دارد. هتل شرایتون گرند دبی شامل ۵۴ طبقه است و دارای ۴۷۴ اتاق میهمان و سوییت و دارای ۱۸۰ اتاق یک تا ۳خوابه میباشد. اتاق های کلوپ شرایتون دارای فضایی مدرن و زیبا هستند. شما میتوانید در کلوپ شرایتون از هر چیزی حداکثر لذت را ببرید و از طبقه ۳۱ام به دبی نگاه کنید و از اینترنت عالی، نوشیدنی ها و اسنک ها در هر ساعتی استفاده کنید. ساعات خوشحالی (زمانی که قیمت نوشیدنی ها و اسنک ها نصف میشوند.) بین ساعت ۶ عصر تا ۸:۳۰ شب میباشد.

وقت سفر-تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: sheratongranddubai.guestreservations.com

تور های مرتبط