هتل فورچون دیره دبی |ّFortune Deira Hotel dubai

ّFortune Deira Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق پارکینگ ماساژ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره فورچون دیره دبی Fortune Deira Hotel در قلب دبی و در محله دیره دبی قرار گرفته است که حدودا ۷۶ اتاق دارد. تمام اتاق ها تهویه هوا دارند و پذیرش هتل ۲۴ ساعته در خدمت گردشگران تور دبی است. این هتل صبحانه را به صورت بوفه باز سرو می کند و از کیفیت بالایی برخوردار است. موقعیت هتل فورچون دیره دبی نیز بسیار خوب است، چرا که ایستگاه متروی یونیِن تنها ۵ دقیقه با آن فاصله دارد. پذیرش هتل فورچون دیره دبی دارای صندوق امانات و ورود و خروج خصوصی است. یک راهنما در هتل وجود دارد که به شما پیشنهادات گشت و گذار در دبی می دهد. در صورت داشتن کارت اعتباری بین المللی، نگران برداشت پول نخواهید بود زیرا یک دستگاه ATM در هتل فورچون دیره دبی وجود دارد. صرافی نیز برای تبدیل پول تان به همراه پذیرش ۲۴ ساعته کار مسافرین تور دبی را راحت کرده است.

نظافت روزانه برای شما انجام می شود. می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از خشکشویی، اتوشویی و خدمات این چنینی دیگر استفاده کنید. هتل فورچون دیره دبی برای شما ترانسفر فرودگاهی آماده کرده است و همچنین اگر ماشین اجاره کنید، پارکینگ هتل نیز برای شما رایگان می باشد. یک مغازه کوچک به همراه فروشگاه خرید سوغاتی نیز در اینجا خرید گردشگران تور دبی را راحت کرده است. شما می توانید در صورتی که اقامت شما همراه با ناهار است، درخواست دهید که ناهارتان را بسته بندی کنند و شما آن را به خارج از هتل ببرید. مهمانان ناتوان و کم توان نیز می توانند از امکاناتی که برایشان آماده شده استفاده نمایند. اگر سیگار می کشید، بخش هایی برای شما فراهم شده که سیگار کشیدن در آن آزاد است.

کارکنان هتل فورچون دیره دبی به زبان های انگلیسی، هندی، روسی، فیلیپینی و عربی صحبت می کنند. اگر سفرتان جنبه کاری دارد، به صورت رایگان استفاده از دستگاه فکس و کپی هتل فورچون دیره دبی فراهم شده است. البته امکاناتی مانند اتاق های کنفرانس و … نیز در این هتل وجود دارد که در صورت استفاده هزینه جداگانه ای برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج از آن ۱۲:۰۰ است.در هتل یک مرکز تناسب اندام وجود دارد که یکی از دلایلی است که این هتلِ ۳ ستاره را محبوب کرده است. هتل فورچون دیره دبی، پکیج های تور و گشت شهری را نیز در اختیار مسافرین تور دبی قرار می دهد که اگر بخواهید از آن ها استفاده کنید با توجه به نوع تور هزینه های متفاوتی دارد. یک سونا در هتل فورچون دیره دبی وجود دارد که از دیگر امکانات تفریحی هتل محسوب می شود.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور دبی-هتل های دبی-جاذبه های دبی

وبسایت: www.fortunehotels.ae

تور های مرتبط