هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو |holiday inn sokolniki Hotel Moscow

holiday inn sokolniki Hotel Moscow

مسکو
سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره هالیدی این سوکولنیکی مسکو Holiday Inn Moscow Sokolniki، در منطقه سوکولنیکی و درست روبروی مترو ساخته شده تا گردشگران تور مسکو به راحتی بتوانند به جاذبه های هیجان انگیز و زیبای شهر مسکو دسترسی پیدا کنند. هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو در پایتخت روسیه به شما خدمات گوناگونی ارائه می دهد و سفرتان را بی دغدغه و آسوده می سازد.

کارمندان بخش مربوط به پذیرش هتل، ۲۴ ساعته کار می کنند و روزانه خدمات و امکاناتی نظیر تبدیل ارز، انبار چمدان، دستگاه ATM و … در این اینجا ارائه می شود. ورود حیوانات خانگی به این هتل آزاد است و احتمالا هزینه ای بابت آن ها باید پرداخت نمایید. پارکینگ های گوناگونی در هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو مانند پارکینگ امن و مخصوص افراد ناتوان و کم توان موجود است و استفاده از آن ها هزینه مجزایی دارند.

خدمات نگهداری از کودکان در هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو برای راحتی گردشگران تور مسکو وجود دارد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه ها در دسترس است. واکس کفش، خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی از خدمات بخش شست و شوی هتل هستند که با پرداخت هزینه مجزایی انجام می گیرند. آن هایی که سفر کاری دارند، نگران نباشند، چرا که سایت کامپیوتری، مرکز برگزاری کنفرانس و اتاق های جلسه‌ای برای آن ها فراهم شده است. در هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو امکاناتی نظیر رمپ ویلچر و میله نگهدارنده در سرویس بهداشتی، برای افراد ناتوان و کم توان مهیا شده است.

کارمندان هتل هالیدی این سوکولنیکی مسکو به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.در داخل هتل یک استخر سرپوشیده پیدا خواهید کرد و علاوه بر آن سونا نیز در هتل موجود می باشد. باشگاه بدنسازی، یکی از امکانات مورد نیاز یک هتل ۴ ستاره است که در اینجا هم به صورت تجهیز شده فراهم گشته است. شما می توانید یک دوچرخه در هتل کرایه کنید و با آن به گشت و گذار بپردازید.روزنامه رایگان هر روز برایتان آورده می شود که می توانید پشت میز کار نشسته و به مطالعه‌ی آن بپردازید. تلویزیون داخل اتاق ها، شبکه های جهانی را پوشش می دهد. تهویه هوای مطبوع به همراه کنترل دما، فضای اتاق را برایتان دلچسب می کند، تخت خواب های با کیفیت، منوی انتخاب بالشت، ملافه های مرغوبی از جنس نخ مصری و پرده های ضخیم، همگی استراحت بی نقص شما را تضمین می کند.

گاوصندوق دیجیتالی داخل اتاق ها، بسیار امن می باشد که می توانید اشیاء گرانبها یا پول نقدتان را در آن بگذارید و با خیال راحت از هتل خارج شوید. دستگاه چای/قهوه ساز، یخچال و بطری های آب رایگان از دیگر مواردی است که می توان به آن ها اشاره کرد. اینترنت رایگان نیز در اتاق ها در دسترس شماست.

در سرویس حمام، لوازم آرایشی-بهداشتی کامل وجود دارند و از جمله آن ها حوله، سشوار، شامپو و صابون را می توان نام برد. دیوار اتاق ها همگی عایق صدا است و اتاق های تودرتوی خانوادگی هم در این هتل موجود می باشد. در صورت نیاز به تخت نوزاد یا گهواره، به صورت رایگان برایتان آورده می شود.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور مسکو-هتل های مسکو-جاذبه های مسکو

وبسایت: holiday-inn-sokolniki.moscow-hotels.org/en/

تور های مرتبط