هتل آرت مسکو |Art Hotel Moscow

Art Hotel Moscow

مسکو
سرویس رایگان رفت و آمد پارکینگ ماساژ بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل سه ستاره آرت مسکو ART Hotel یکی از هتل کشور روسیه و شهر مسکو می باشد. این هتل در فاصله ۱۵ دقیقه ای با ایستگاه متروی Sokol و پارک Chapaevsky واقع شده است. ایستگاه های زیادی در سرتاسر مسکو وجود دارد که دسترسی ها را ساده کرده است. استادیوم فوتبال Dynamo و مرکز خرید Aviapark تنها ۱۰ دقیقه پیاده تا هتل آرت مسکو فاصله دارند.

هتل آرت مسکو برای تابستان ها، تراس آفتاب را به گردشگران تور مسکو ارائه می کند. می توانید زمانی که در حال لذت بردن از آفتاب هستید، از اینترنت رایگان هم استفاده کنید. هر اتاق در هتل آرت با ظرافت و به سبک مدرن طراحی شده است و با تجهیزاتی مانند تختخواب، تلویزیون ماهواره ای و تهویه ی مطبوع، تکمیل شده است. مهمانان در هتل آرت مسکو می توانند در باشگاه بدن سازی انرژی دوباره بگیرند و بعد از ورزش به سونا و اتاق بخار بروند و ریلکس کنند.

غذاهای خوشمزه ی روسی و بین المللی در باغ رستوران هتل در تمام فصول سال سرو می شود و رستوران باغ Beer هم فقط در تابستان ها خدمات رسانی می کند. میان وعده های خوشمزه را هم می توانید از کافی شاپ ۲۴ ساعته ی هتل تهیه نمایید. خیابان Horoshovsky که هتل آرت مسکو در آن واقع شده است، یک انتخاب عالی برای افرادی است که علاقه مند به پارک ها، گشت و گذار و فرهنگ هستند. زوج های جوان به این هتل امتیاز ۸ داده اند.

توجه داشته باشبد که حیوانات خانگی اجازه ی ورود به هتل آرت مسکو را دارند ولی امکان دارد هزینه ی اضافی از شما دریافت شود. کارکنان هتل آرت مسکو به دو زبان روسی و انگلیسی قادر به گفتگو با مسافرین تور مسکو می باشند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور مسکو-هتل های مسکو-جاذبه های مسکو

وبسایت: art.moscow-hotels.org/en/

تور های مرتبط