هتل تاور کلاب ات لبوآ بانکوک |Tower Club At lebua Hotel Bangkok

Tower Club At lebua Hotel Bangkok

بانکوک
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان خشکشویی صندوق امانات پذیرش 24 ساعته کافه بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره تاور کلاب ات لبوا بانکوک Tower Club at lebua، هتل دیگر مجموعه لبوا در آسمانخراش State Tower در منطقه ساتورن بانکوک است. این هتل طبقه‌های 51 تا 59 ساختمان را اشغال کرده و منظره‌ای باشکوه از رودخانه چائو فرایا و شهر بانکوک را به مسافران تور بانکوک ارائه می‌دهد. هتل لبوا ات استیت تاور lebua at State Tower در طبقات پایینی ساختمان (21 تا 25) قرار گرفته است. بخش کوچکی از شهرت هتل تاور کلاب ات لبوا بانکوک، مربوط به فیلم خماری 2 است؛ اتاق‌ها و رستوران این هتل در فیلم دیده شدند. در محل فروش نوشیدنی تاور کلاب ات لبوا بانکوک حتی، یک نوشیدنی مخصوص با نام این فیلم ساخته شده که اولین بار برای کارگردان فیلم سرو شد. رستوران سیروکو لقب مرتفع‌ترین برگزارکننده مراسم سال نوی میلادی را از آن خود کرده است. هتل تاور کلاب ات لبوا بانکوک، جایزه‌های بین‌المللی فراوانی را به دست آورده است.

هتل تاور کلاب ات لبوا بانکوک به مسافران تور بانکوک یک اقامت لوکس و امکاناتی مانند استخر روباز، استخر بچه‌ها، جکوزی و اسپا را ارائه می‌دهد. 4 رستوران و یک کافی‌شاپ در تاور کلاب ات لبوا بانکوک وجود دارند و شما می‌توانید نوشیدنی مورد نظر خود را از یکی از 5 نوشیدنی‌فروشی داخل هتل و یکی دیگر در کنار استخر تهیه کنید. صبحانه به صورت رایگان هر روز به مهمانان ارائه می‌شود. یک مرکز کامپیوتر در هتل تاور کلاب ات لبوا بانکوک وجود دارد و اینترنت بی‌سیم و باسیم در مکان‌های عمومی به رایگان در دسترس است. امکانات تجاری تاور کلاب ات لبوا بانکوک شامل مرکز تجاری، خدمات اتومبیل و اتاق‌های ملاقات می‌شوند. یک مرکز بدنسازی، یک تراس روی پشت بام و خدمات اسپا هم در این هتل لوکس وجود دارند. پارکینگ رایگان است و شما هم می‌توانید خودتان اتومبیل‌تان را پارک کنید، هم آن را به کارکنان هتل سپرده تا آن‌ها این کار را انجام دهند. در این هتل 5 ستاره اجازه سیگار کشیدن در مکان‌های مشخص وجود دارد.

در مدت اقامت خود در هتل تاور کلاب ات لبوا بانکوک در تور بانکوک، توجه داشته باشید که اجازه وارد کردن حیوانات خانگی به هتل را ندارید. بالکن‌های اتاق‌ها تنها به درخواست مهمانان و در صورتی باز می‌شوند که تمام افراد داخل اتاق بالای 14 سال سن داشته باشند. در این صورت شما باید فرم استفاده از بالکن را هم در زمان ورود به هتل امضا کنید. توجه داشته باشید که تمام رستوران‌ها و محل‌های فروش نوشیدنی در تاور کلاب ات لبوا بانکوک مقررات مخصوص لباس پوشیدن دارند و هیچ کدام از مهمانان هتل با هر سنی نباید لباس‌های ورزشی، پاره، کفش‌های جلو باز و لباس ساحلی به تن داشته باشند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور تایلند-تور بانکوک-هتل های بانکوک-جاذبه های بانکوک

وبسایت: www.lebua.com

تور های مرتبط