هتل سوفیتل بالی |Sofitel Hotel bali

Sofitel Hotel bali

بالی
سرویس رایگان رفت و آمد بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات: هتل پنج ستاره سوفیتل بالی نوسا دوآ بیچ ریزورت (Sofitel Nusa Dua Beach Resort) دو دقیقه پیاده روی تا ساحل دارد. هتل سوفیتل بالی نوسا دوآ مجهز به یک استخر بزرگ روباز، استخر تالاب مانند، استخر جکوزی، همچنین آبگرم و مرکز سلامت، مجهز می باشد. مسافرین تور بالی همچنین می توانند از اینترنت بیسیم رایگان در این هتل بهره مند شوند. تمامی اتاق ها در هتل سوفیتل بالی نوسا دوآ بیچ ریزورت دارای تهویه هوا، تلویزیون های صفحه تخت، مینی بار، اتاق نشیمن و یک تراس می باشند. امکانات اتاق ها با کتری و فضای غذاخوری مجهز به قهوه ساز، تکمیل می شود. سرویس حمام خصوصی مجهز به دوش، وان و سشوار می باشد. برخی از اتاق ها دارای چشم انداز دریا و استخر می باشند. هتل سوفیتل بالی نوسا دوآ بیچ ریزورت تا موزه ی پاسیفیکا چند قدم فاصله دارد و تا ساحل اولوواتا و جیمباران 20 دقیقه رانندگی دارد. رانندگی تا فرودگاه بین المللی انگورا رای 30 دقیقه طول می کشد.

در هتل سوفیتل بالی نوسا دوآ بیچ ریزورت گردشگران تور بالی می توانند از امکانات ارائه شده در ملک از قبیل تسهیلات برگزاری همایش، کانتر تور و انبار چمدان، بهره مند شوند. مجموعه ای از سرگرمی ها در داخل محل و برخی دیگر مانند دوچرخه سواری، در محیط اطراف، صورت می گیرند. هتل سوفیتل بالی همچنین دارای پارکینگ رایگان در محل می باشد. برای کودکان، امکانات تفریحی داخلی و خارجی با عنوان کلوب کودکان، و یک استخر روباز مجهز به سرسره و ساحل مصنوعی، فراهم شده است.برای مهمانان مرکز آبگرم سو اسپا، و مرکز تناسب اندام سو فیت، و مرکز زیبایی ویِتورا بالی در دسترس هستند.

هتل سوفیتل بالی همچنین ارائه دهنده ی طیف گسترده ای از گزینه های غذاخوری در 5 رستوران و کافه ی داخلی می باشد. کویی زین رستورانی 24 ساعته است که غذاهای بین المللی را به دو صورت بوفه ای و سفارشی، در دو وعده ی ناهار و شام، ارائه می کند. به غیر از آنها رستوران کات کچ کوزینا موجود می باشد که برای ناهار و شام ارائه دهنده ی غذاهای دریایی ، استیک ، و منوی ایتالیایی الاکارت است. لیست کافه ها شامل کافه ی استخری لوه، کافه ی داخل استخری با بهترین نوشیدنی ها، و کافه ی لِ که مهمانان می توانند از نوشیدنی های تازه و چشم انداز دریا لذت ببرند، می باشد. برای یک تجربه ی فوق العاده در ساحل، مسافران تور بالی می توانند به ساحل نیکی بیچ بالی بروند و از بهترین کلوب ساحلی لذت ببرند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور بالی-هتل های بالی-جاذبه های گردشگری بالی

وبسایت: https://www.accorhotels.com/gb/hotel-9078-sofitel-bali-nusa-dua-beach-resort/index.shtml

تور های مرتبط