هتل وستین ریزورت بالی |The Westin Resort Hotel bali

The Westin Resort Hotel bali

بالی
سرویس رایگان رفت و آمد بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
ساحل اختصاصی
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات: هتل پنج ستاره وستین ریزورت نوسا دوا بالی The Westin Resort Nusa Dua, Bali، در نزدیکی ساحل سندی و نوسا دوا واقع شده و با مجموعه مرکز خرید گالری بالی 5 دقیقه فاصل دارد. از امکانات هتل وستین ریزورت بالی می توان به 7 رستوران لوکس 5 ستاره، مرکز آبگرم، 5 استخر، پارکینگ رایگان و اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد. تمامی اتاق های هتل وستین ریزورت بالی مجهز به سیستم تهویه هوا، چای/قهوه ساز، تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع، حمام خصوصی همراه با لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان و وان حمام می باشند. مرکز تناسب اندام، زمین تنیس، خدمات ماساژ در مرکز آبگرم و مساعدت های توری از خدمات دیگر هتل برای گذران وقت گردشگران تور بالی می باشند.

غذا های دریایی و کبابی در رستوران ایکان که در کنار ساحل واقع شده سرو می شود. غذا های ایتالیایی خوش طعمی نیز در رستوران پرگو برای مسافران تور بالی سرو می شود. در رستوران حماب انواع غذا های هندی، چینی، مدیترانه ای و غربی که در هر فصل تغییر می کنند سرو می شود. در کافه های هتل نوشیدنی های مخصوص ارائه می شود. در هتل هتل وستین ریزورت نوسا هر روز صبح برای مسافرین تور بالی صبحانه های خوش‌طعمی سرو می شود (با هزینه اضافی). فاصله هتل وستین ریزورت بالی تا فرودگاه بین المللی نگورا 15 دقیقه و تا کوتا منطقه لژیان و سمینایک 25 دقیقه می باشد.

انواع روش های درمانی و ماساژ های متنوع در مرکز آبگرم هتل وستین ریزورت نوسا دوا برای گردشگران تور بالی ارائه می شود. میهمانان می توانند آرامش بی‌نظیری را به دور از تنش های روزانه در این مرکز آبگرم تجربه نمایند. در مکانی شیک غذا های مدیترانه ای خوش طعمی برای گردشگران تور بالی سرو می شود. کافه رستوران ولادا تاپاس Velada Tapas Café & Kitchen محل مناسبی برای استراحت و آرامش پس از یک روز پر مشغله می باشد. در این کافه رستوران غذا های اسپانیایی خوش طعم همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می شود. میهمانان از موسیقی زنده در این کافه لدت خواهند برد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور بالی-هتل های بالی-جاذبه های گردشگری بالی

وبسایت: www.westinnusaduabali.com

تور های مرتبط