هتل اشلی هایتس پوکت |Ashlee Heights Hotel Phuket

Ashlee Heights Hotel Phuket

پوکت
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان کافی شاپ
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره اشلی هایتس پاتونگ پوکت  The ASHLEE Heights Patong Hotel & Suites، تنها 8 دقیقه با ساحل (پیاده) فاصله دارد. هتل اشلی هایتس پوکت همچنین با ساحل معروف پاتونگ مسافتی 45 دقیقه ای دارد. این هتل اتاق هایی مدرن با اینترنت رایگان، استخر روباز و دو سکو برای افتاب گرفتن همچنین کافی شاپ را در اختیار مسافران تور پوکت می گذارد. هتل اشلی هایتس پوکت سرویس رفت و آمد برای ساحل پاتونگ و مرکز خرید جانگ سیلون (Jungceylon) و خیابان بانگالا (Bangla) برای گردشگران تور پوکت ارائه می دهد.

اتاق های هتل اشلی هایتس پوکت با رنگ کرم و تناژ روشن و لایت طراحی شده است، این اتاق ها امکاناتی از قبیل سیستم تهویه هوا، تلویزیون LCD، بالکن های شخصی، مینی بار و نشیمن را به میهمانان خود ارائه می دهند. حمام با آبگرم 24 ساعته و چشم انداز زیبا کوه بعضی از تاق ها از دیگر ویژگی های هتل اشلی هایتس پوکت می باشد. هتل اشلی هایتس با ساحل پاتونگ 5 دقیقه ( پیاده)، با ساحل کارون 5 دقیقه ( با ماشین)، با مرکز شهر پوکت 25 دقیقه و با فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه فاصه دارد.

هتل اشلی هایتس پوکت دارای چشم اندازی از خلیج تایلند بوده و دو سکو برای آفتاب گرفتن دارد که مسافران تور پوکت می توانند در این سکو ها به آفتاب گیری مشغول شوند، استخر روباز و کافی شاپ های موجود در این مکان جز اماکانات هتل اشلی هایتس پوکت می باشند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور تایلند-تور پوکت-هتل های پوکت-جاذبه های پوکت

تور های مرتبط