هتل لارس پارک استانبول |Lares park Hotel Istanbul

Lares park Hotel Istanbul

استانبول
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال کافه
جکوزی استخر ویژه کودکان باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات: هتل چهار ستاره لارس پارک استانبول، Lares Park Hotel، تنها 100 متر از فروشگاه ها و ایستگاه های وسایل نقلیه ی عمومی فاصله دارد. این هتل دارای یک مرکز آبگرم و تناسب اندام مجهز است. دسترسی به اینترنت بیسیم در اتاق های بزرگ هتل لارس پارک استانبول رایگان می باشد.

اتاق های شیک و نورگیر هتل لارس پارک استانبول همگی در سال 2015 نوسازی شده اند و مجهز به اثاثیه ی مدرن و تلویزیون صفحه تخت می باشند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها شامل دمپایی، لوازم بهداشتی رایگان و یک حوله می شود. تمامی اتاق ها دارا ی سیستم تهویه هوا ی مطبوع هستند. گردشگران تور استانبول می توانند در باشگاه ورزشی مجهز هتل لارس پارک استانبول تمرینات خود را از سر بگیرند. مرکز آّبگرم هتل لارس پارک استانبول شامل سونا، جکوزی، حمام سنتی ترکی و خدمات ماساژ می شود. همچنین یک استخر سرپوشیده در هتل لارس پارک استانبول قرار دارد. رستوران تورکواز صبحانه ی سلف سرویس و غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند. کانتر تور هتل لارس پارک استانبول سرویس بلیط ارائه داده و اطلاعات لازم در مورد جاذبه های محلی را در اختیار مسافران تور استانبول قرار می دهد.

خیابان پر شور و نشاط استقلال تنها 100 متر با هتل لارس پارک استانبول فاصله دارد. فاصله ی کاخ دلما باغچه با هتل لارس پارک استانبول 1/5 کیلومتر است. مرکز همایش های لطفی کردار، مرکز کنگره ی استانبول، سالن کنسرت جمال رشیت ری و تئاتر محسن ارطغرل در 1/1 کیلومتری لارس پارک قرار گرفته اند. فرودگاه آتاتورک حدودا 19/3 کیلومتر با هتل فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل موجود است.

موقعیت مکانی فوق العاده و امکانات مدرن هتل لارس پارک استانبول، این هتل را برای مسافرانی که به قصد تجارت یا تفریح به استانبول آمده اند به اقامتگاهی ایده آل تبدیل کرده است. این هتل شیک ترکیبی از خدمات استثنائی و مهمان نوازی ترکی را به گردشگران تور استانبول ارائه می دهد.هتل لارس پارک استانبول به گردشگران تور استانبول این فرصت را می دهد تا پس از گذراندن یک روز طولانی، در سونا، جکوزی یا حمام ترکی مرکز آبگرم هتل به استراحت بپردازند. در محیط آرام این مرکز از ماساژی آرامش بخش لذت ببرید. مسافران تور استانبول می توانند برای توازن بخشیدن به وضعیت احساسی، جسمی و روحی خود از انواع ماساژ های ارائه شده بهره ببرند. به متخصصان حرفه ای این مرکز اجازه بدهید که با مجموعه ی متنوعی از محصولات گیاهی از پوست شما مراقبت کنند. در بدنسازی و استخر سرپوشیده ی لارس پارک تناسب اندام خود را حفظ کنید. هر روز انواع اغذیه ی سالم و آبمیوه های تازه در کافه ویتامین این مرکز سرو می شوند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور استانبول-هتل های استانبول

وبسایت: www.laresparkhotel.com/default-en.html

تور های مرتبط