هتل شانگری لا سنگاپور |Shangri La Hotel SINGAPOR

Shangri La Hotel SINGAPOR

سنگاپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره شانگری-لا سنگاپور Shangri-La Hotel Singapore، از سال 2009 پذیرای گردشگران تور سنگاپور می باشد. هتل شانگری-لا سنگاپور در وسط یک باغ 15 هکتاری عجیب و غریب، ساخته شده است. از هتل شانگری-لا سنگاپور تا باغ های گیاه شناسی سنگاپور با اتومبیل 10 دقیقه فاصله می باشد. همچنین از هتل می توانید در مدت 20 دقیقه به تفریحگاه ساحلی Marina Bay Sands  و Singapore Flyer برسید.

اتاق های هتل شانگری-لا سنگاپور در سه جناح مختلف قرار دارند که هر کدام از آنها حال و هوای منحصر بفرد خود را دارند. در همه اتاق ها دسترسی به وای فای رایگان و کانال های تلویزیونی کابلی امکان پذیر است. اتاق ها از امکانات دیگری مثل مینی بار، چای/ قهوه ساز و اتو و میز اتو نیز برخوردار اند. مسافران تور سنگاپور می توانند در استخر روباز هتل که با باغ های انبوه احاطه شده، شنا کنند یا در زمین مخصوص تنیس، بازی کنند. در هتل شانگری-لا سنگاپور همچنین گلفروشی، آرایشگاه و سالن زیبایی و فروشگاه سوغاتی برای راحتی بیشتر گردشگران تور سنگاپور وجود دارد. هتل شانگری لا چند رستوران دارد که یکی از آنها به نام شانگ پالاس غذاهای اسپانیایی سرو می کند. رستوران دیگر هتل شانگری-لا سنگاپور به نام رستوران و بار The Line and NAMI نیز غذاهای بین المللی و ژاپنی سرو می کند. رستوران ایتالیایی واتر فالWaterfall  هم غذاهای اصیل ایتالیایی سرو می کند. برای خوردن نوشیدنی می توانید به بار سالن شانگ- ری لا و یا رز وراندا Rose Veranda بروید. همینطور می توانید از فروشگاه موجود در هتل، شیرینی های خوشمزه دست ساز بخرید و از خوردنشان لذت ببرید.

هتل شانگری لا سنگاپور از زیرمجموعه های هتل های زنجیره ای شانگری لا می باشد که در کشورهای مختلف نیز هتل های قابل قبولی دارد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور سنگاپور- هتل های سنگاپور 

وبسایت: www.shangri-la.com/singapore/shangrila

تور های مرتبط