هتل شرایتون تاور سنگاپور |Sheraton Towers Hotel SINGAPOR

Sheraton Towers Hotel SINGAPOR

سنگاپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور رستوران فضای باز مینی بار رایگان پارکینگ صندوق امانات سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره شرایتون تاورز سنگاپور Sheraton Towers Singapore در کنار خیابان اسکات واقع شده. ایستگاه قطار نیوتون در کنار هتل باعث شده که به هر کجا که بخواهید به راحتی سفر کنید. بخش پذیرش هتل شرایتون تاورز سنگاپور ۲۴ ساعته در خدمت مهمانان است و در آن جا می توانید از خدمات تبدیل پول، راهنما و انبار چمدان استفاده کنید. نظافت روزانه هر روز انجام می شود و دیگر خدمات شامل اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی می باشد که هزینه جداگانه ای برایتان دارد. مواردی که مربوط به سفرهای کاری هستند عبارتند از: دستگاه فکس و کپی، مرکز تجاری، خدمات جلسات کاری و کنفرانس. در نظر داشته باشید که استفاده از این امکانات هزینه ای خارج از مبلغ اتاق تان دارند.

از پارکینگ هتل شرایتون تاورز سنگاپور می توانید روزانه با پرداخت مبلغی استفاده کنید که این پارکینگ برای استفاده‌ی افراد ناتوان و کم توان نیز قابل استفاده است. ترانسفر فرودگاهی هم از دیگر خدمات هتل شرایتون تاورز سنگاپور است که آن هم هزینه جداگانه دارد. البته از هتل، حمل و نقل متداول به برخی جاذبه ها انجام می شود که رایگان است. برای سیگار کشیدن بخش مجزایی تدارک دیده شده و در اتاق ها نمی‌توان سیگار کشید. روزنامه‌ی رایگان، آسانسور و امکان اجاره ماشین از دیگر خدمات رفاهی هتل شرایتون تاورز سنگاپور هستند.

کارمندان هتل شرایتون تاورز سنگاپور به زبان های چینی، فیلیپینی، مالایایی، کره ای و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. برای تفریح در این هتل می توانید به استخر آن بروید و یا از باشگاه بدنسازی آن که مربی حرفه ای نیز دارد بهره ببرید. خدمات آرایشی بهداشتی نیز در اینجا انجام می شود. صندلی هایی کنار استخر تعبیه شده که می توانید از آن ها استفاده کنید و یا به ساحل رفته و از آن جا لذت ببرید. ایوان آفتابگیر هتل هم بسیار منظره قشنگی دارد. سونای بخار از دیگر امکاناتی است که این هتل برای گردشگران تور سنگاپور فراهم کرده است. هتل شرایتون تاورز سنگاپور ۴۲۰ اتاق دارد که همگی دارای تلویزیون صفحه تخت هستند. تهویه اتاق ها، هوای آن ها را مطبوع کرده و می توانید از دستگاه قهوه و چای ساز موجود، یک نوشیدنی برای خود درست کنید و از این هوا لذت ببرید. گاوصندوق داخل اتاق ها سایز لپ تاپ است. میز کار، اتو یا میز اتو، سشوار (در صورت درخواست) و بطری های آب رایگان از دیگر مواردی است که در اتاق ها وجود دارد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور سنگاپور- هتل های سنگاپور 

وبسایت: www.sheratonsingapore.com

تور های مرتبط