هتل ماندارین اورچارد سنگاپور |Mandarin Orchard Hotel SINGAPOR

Mandarin Orchard Hotel SINGAPOR

سنگاپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره ماندارین اورچارد سنگاپور Mandarin Orchard Singapore به عنوان اقامتگاهی که جایزه نیز گرفته، در منطقه تفریحی و تجاری شهر سنگاپور واقع شده است. این هتل، نماد مهمان نوازی سنگاپور محسوب می شود و با ۱۰۷۷ اتاق و سوئیت متنوع آماده پذیرایی از گردشگران تور سنگاپور خواهد بود. از امکانات هتل ماندارین اورچارد سنگاپور می توان به حمل و نقل شهری که ملزم به پرداخت هزینه مجزایی است و همچنین پارکینگ رایگان آن اشاره کرد. به سراغ بخش پذیرش می رویم که کارمندان آن ۲۴ ساعته کار می کنند و در این بخش می توانید از امکاناتی نظیر راهنمای گردشگری، انبار چمدان و تبدیل ارز استفاده نمایید. اینترنت پرسرعت در تمام قسمت های هتل، به صورت در دسترس است و شما می توانید از روزنامه رایگان در لابی بهره ببرید. سیگار کشیدن در این هتل ممنوع می باشد، مگر در بخش های خاصی که به این منظور درست شده است.

سرویس های شست و شوی هتل ماندارین اورچارد سنگاپور شامل اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هستند و نظافت روزانه هر روز بدون هزینه مجزایی انجام می گیرد. آن هایی که برای سفری کاری به سنگاپور آمده اند می توانند با پرداخت مبلغی جداگانه از اتاق ها کنفرانس و جلسه و همچنین دستگاه فکس و کپی استفاده کنند.کارمندان هتل به زبان های روسی، چینی، اندونزیایی، مالایی، ژاپنی، کره ای و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۱:۰۰ می باشد. تفریحات متنوعی در اینجا تهیه شده است. برای مثال می توانید بلیط جاذبه ها و نمایش های مختلف را از هتل ماندارین اورچارد سنگاپور تهیه کنید و یا با پرداخت هزینه مجزایی به زمین تنیس رفته و به این ورزش مشغول شوید.

یک استخر روباز برای سرگرمی شما فراهم شده و در کنار آن تخت های استخری و چترهای آفتابگیر برای استفاده مسافران تور سنگاپور فراهم گشته است. باشگاه بدنسازی از دیگر امکانات هتل محسوب می شود که بسیار تجهیز شده و مدرن می باشد.در تمام اتاق های هتل ماندارین اورچارد سنگاپور تهویه مطبوع وجود دارد و سرویس خواب ممتاز برای استراحت شما آماده شده است. تلوزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و اینترنت رایگان وای فای، به شما احساس خانه خودتان را می دهد. در صورتی که به تخت تاشوی اضافه نیاز داشتید با هزینه ای خارج از اتاقتان، فراهم می شود. اتو و میز اتو در همه اتاق ها وجود دارد و گاوصندوقی به سایز لپ تاپ از دیگر امکانات مورد نیاز شماست.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور سنگاپور- هتل های سنگاپور 

وبسایت: mandarin-orchard.bestsingaporehotels.net

تور های مرتبط