هتل وان فارر سنگاپور |One Farrer Hotel SINGAPOR

One Farrer Hotel SINGAPOR

سنگاپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال کافه بار
استخر سرباز
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره وان فارر سنگاپور One Farrer Hotel & Spa، در نزدیکی ایستگاه مترو پارک فرر واقع شده می باشد. اتاق های بزرگ، سوئیت و ویلا، اینترنت بی سیم رایگان، تماس های داخلی رایگان، 5 رستوران، استخر روباز، مرکز آبگرم و مرکز تجاری جز ویژگی های هتل وان فارر سنگاپور می باشد.

تمامی سوئیت ها و ویلا ها مجهز به تلویزیون LCD، گاو صندوق، مینی بار، چای/قهوه ساز، حمام های خصوصی با دوش و دوش های سیار، امکانات خاص که برای برخی از اتاق ها می باشد مانند حال و مکان های مخصوص نهار خوری، حمام های آبگرم و کمد های مخصوص می باشند.

گردشگران تور سنگاپور می توانند از غذا های بین المللی که در رستوران اسکیپ سرو می شود لذت ببرند، این رستوران به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به مسافران تور سنگاپور بوده و غذای محلی تازه و فصلی نیز سرو می کند. همچنین میهمانان می توانند از رستورانی که در کنار استخر واقع شده مراجعه کنند. در این رستوران غذا های سبک و نوشیدنی های متنوع سرو می شود.

فاصله هتل وان فارر سنگاپور تا مرکز 24 ساعته مصطفی 400 متر، تا مرکز خرید واقع در میدان هر 450 متر، تا جاده ارچارد (Orchard Road) و مارینا بی سندز (Marina Bay Sands) 15 دقیقه و تا فرود گاه بین المللی چانگی 20 دقیقه (با ماشین) می باشد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور سنگاپور- هتل های سنگاپور 

وبسایت: www.onefarrer.com

تور های مرتبط