هتل اورچارد سنگاپور |Orchard Hotel SINGAPOR

Orchard Hotel SINGAPOR

سنگاپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال بار
استخر سرباز استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره اورچاد سنگاپور  Orchard Hotel Singapore، در شلوغ ترین خیابان خرید سنگاپور و در فاصله 10 دقیقه ای ایستگاه مترو واقع شده  است. این هتل دارای مرکز تناسب اندام، رستوران و پارکینگ رایگان می باشد. در تمامی نقاط هتل دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان موجود می باشد.

اتاق های هتل اورچارد سنگاپور با مبلمان مدرن اروپایی و چینی تزیین شده اند. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت 32 اینچ با کانال های کابلی، منو بالش، دوش آب و گوشی های هوشمند، حمام های خصوصی، لوازم بهداشتی مانند مسواک و خمیر دندان به صورت رایگان می باشند. گردشگران تور سنگاپور قادر خواهند بود با این گوشی های هوشمند به اینترنت دسترسی پیدا کرده و بدون هزینه اضافی تماس حاصل کنند. مسافران تور سنگاپور می توانند در استخر روباز بزرگی که در هتل وجود دارد شنا کرده و به آرامش برسند، از خدمات دیگر هتل اورچارد سنگاپور می توان به مساعدت های توری، تبدیل ارز و خدمات برای کودکان اشاره کرد. رستوران هوا تینگ (Hua Ting) غذا های محلی چینی را سرو می کند. کافه ارچارد غذا ها را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد، گردشگران تور سنگاپور می توانند بعد از صرف غذا از نوشیدنی های متنوع این رستوران لذت ببرند.

هتل اورچارد سنگاپور یکی از هتل های میلینیوم و کپتوم می باشد. کارکنان این هتل توانای صحبت به زبان های انگلیسی، مالایی، چینی، آلمانی و فرانسوی را دارند.فاصله هتل اورچارد سنگاپور تا خیابان سنترال تجاری 10 دقیقه (با ماشین) و تا فرودگاه بین المللی 30 دقیقه می باشد. اورچارد یکی از بهترین مقاصد برای میهمانانی است که علاقه مند به خرید، غذا های خوش طع و خیابان های تمیز می باشند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور سنگاپور- هتل های سنگاپور 

وبسایت: www.orchard-singapore.hotel-rn.com

تور های مرتبط