هتل لیماک لیمرا آنتالیا |Limak Limra Hotel Antalya

Limak Limra Hotel Antalya

آنتالیا
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال بار
استخر سرباز ورزش های آبی (غیر موتوری) باشگاه بدنسازی
ساحل اختصاصی پارک آبی
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره لیماک لیمرا آنتالیا Limak Limra Hotel & Resort، در نزدیکی دریا واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به 6 استخر که توسط درخت پرتغال احاطه شده اند، ساحل خصوصی، مرکز آبگرم، حمام ترکی و سونا اشاره کرد. تمامی اتاق ها ارائه دهنده امکاناتی از قبیل سیستم تهویه هوا و بالکن های شخصی می باشند.

تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون های صفحه تخت، مینی بار، کفپوش های پارکت، سشوار و حمام های خصوصی همراه با دوش می باشند. هتل لیماک لیمرا آنتالیا دارای 5 رستوران است که رستوران کازان غذا های محلی ترکی، ویکو رستوران غذا های ایتالیایی همراه با نوشیدنی های مخصوص و کافه لیکا نوشیدنی های متنوع و خوش طعم را کنار استخر سرو می کنند.

هتل لیماک لیمرا آنتالیا 70 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد. پارکینگ رایگان نیز در هتل برای گردشگران تور آنتالیا وجود دارد.

میهمانان می توانند در کریس (Kiris) کار و تفریح را با هم انجام دهند. در این منطقه کوه ها، هوای تمیز و طبیعت زیبا وجود دارد که این منطقه را به یکی از زیباترین ها تبدیل کرده است. در طول زمانی که میهمانان کودکان خود را به این باشگاه می آورند کودکان مشغول بازی های هوشی، پخت غذا، رنگ زدن تیشرت، خمیر بازی، بازی های متفرقه با دوست های جدید خواهند بود. کودکان  به کافه کودکان رفته و زمان مفرحی را در این مکان تجربه خواهند نمود. در این باشگاه کودکان به هیچ وجه زمان خسته کننده ای را تجربه نخواهند کرد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا

وبسایت: www.limakhotels.com

تور های مرتبط