هتل کاپتورن ارکید پنانگ |Copthorne Orchid Hotel Penang

Copthorne Orchid Hotel Penang

پنانگ
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار ماساژ پذیرش 24 ساعته یخچال کافه بار
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره کاپتورن ارکید پنانگ Copthorne Orchid Hotel Penang، در کنار ساحل تانجونگ بونگاه در شهر پنانگ قرار گرفته است. این هتل همه نوع امکانات مورد نیاز برای یک سفر هیجان انگیز به پنانگ را برای گردشگران تور مالزی فراهم آورده است. کارمندان در بخش پذیرش هتل کاپتورن ارکید پنانگ ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند. می توانید از راهنمای گردشگری که به منظور کمک به شما برای شناخت شهر پنانگ وجود دارد، اطلاعات خوبی بگیرید. علاوه بر آن خدمات تور و بلیط، تبدیل ارز و انبار چمدان هم در پذیرش موجود است.

حمل و نقل شهری در ساعات مشخص از هتل کاپتورن ارکید پنانگ انجام می گیرد که استفاده از آن ها رایگان می باشد. اگر تمایل دارید که ماشین اجاره کنید، از خود هتل می توانید اقدام نمایید و پارکینگ رایگان هم کارتان را راحت کرده است. نظافت در هتل کاپتورن ارکید پنانگ، روزانه انجام می گیرد و آسانسورهای موجود در ساختمان هتل رفت و آمد شما را راحت کرده است.کارکنان هتل کاپتورن ارکید پنانگ به زبان های چینی، مالایایی، هندی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. هتل کاپتورن ارکید پنانگ امکانات تفریحی زیادی را برای مسافران تور مالزی آماده کرده است. اول از همه به سراغ استخر روباز آن می رویم که در طول اقامت تان استفاده از آن پیشنهاد می شود. استخر مخصوص کودکان هم در هتل کاپتورن ارکید پنانگ تعبیه شده تا آن ها نیز از اقامت‌شان لذت ببرند. علاوه بر این دو، جکوزی و سونا، دیگر مواردی هستند که باید به آن ها اشاره کنیم. باشگاه بدنسازی هم در اینجا موجود است.

هتل کاپتورن ارکید پنانگ در ساحل هم امکاناتی فراهم کرده است. به علاوه می توانید در باغ قدم بزنید و یا در ساحل آفتابگیر هتل بنشینید و از مناظر لذت ببرید.در هتل کاپتورن ارکید پنانگ امکانات متفاوتی برای اقامت راحت شما فراهم شده است. در داخل اتاق ها تلویزیون صفحه تخت دیده می شود. سرویس حمام دارای ترکیب دوش و وان است که دوشی به سبک بارانی دارند. همچنین تمام وسایل بهداشتی-آرایشی مانند شامپو، صابون و حوله در سرویس حمام موجود می باشد.

اینترنت و روزنامه رایگان و میز کار در اتاق موجود است. داخل اتاق ها گاوصندوق و یخچال نیز گذاشته شده است.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور مالزی-تور پنانگ-هتل های پنانگ

تور های مرتبط