هتل مکس هالیدی آنتالیا |Max Holiday Hotel Antalya

Max Holiday Hotel Antalya

آنتالیا
توضیحات:

هتل پنج ستاره مکس هالیدی آنتالیا Max Holiday Antalya، در شهر آنتالیا واقع شده است. موقعیت هتل مکس هالیدی آنتالیا به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد، گردشگران تور آنتالیا با 3 دقیقه پیاده روی به ساحل می رسند، که میتوانند انواع ورزش های والیبال ساحلی و تنیس را انجام دهند. مهمانان هتل مکس هالیدی آنتالیا میتوانند از بین اتاق های رو به باغ و استخر ، اتاق خود را انتخاب کنند که هر کدام از اتاق ها دارای مبلمان و سرویس خواب هایی با بهترین کیفیت هستند. اتاق های هتل مکس هالیدی آنتالیا مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی میباشد و همچنین در اتاق ها سیستم تهویه هوا تعبیه شده است تا هوای تمیز و مطلوبی در اتاق جریان داشته باشد. 
هر کدام از اتاق های هتل مکس هالیدی آنتالیا یک یخچال و تلویزیون چای ساز و قهوه ساز و لوازم بهداشتی داشته که در طول اقامت میتوانید از آن استفاده کنید . گاو صندوق از دیگر امکانات امنیتی هر اتاقی، موجود میباشد. سرویس بهداشتی و حمام لوکس و زیبایی برای هر یک از اتاق ها تعبیه شده است و برای نظافت، کارکنان خدماتی بطور مرتب هر روز در ساعات خاصی نظافت اتاق ها را انجام میدهند.
هتل مکس هالیدی آنتالیا دارای دو استخر در فضای بسته و فضای باز بوده که امکان استفاده از استخر سرپوشیده در تمام سال فراهم میباشد. در کنار آنها مسافران تور آنتالیا میتوانند از حمام ترکی و خدمات ماساژ ، باشگاه بدنسازی و سونا و جکوزی بهره ببرند. هتل مکس هالیدی آنتالیا اتاق بازی و استخری مخصوص برای تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفته است و کودکان شما میتوانند به راحتی در طول روز در آنجا بازی و تفریح کنند. هتل مکس هالیدی آنتالیا دارای 3 رستوران لوکس و شیکی است و از ظروف زیبای ترک استفاده میکنند و همچنین در هتل کافی شاپی زیبا وجود دارد که مکانی آرام و دنج برای میل کردن یک عصرانه ی لذیذ میباشد. از دیگر خدمات اهتل مکس هالیدی آنتالیا میتوان بارهای هتل، از جمله بار در کنار استخر، اتاق ها ، لابی و اطراف رستوران را نام برد که در طول روز، نوشیدنی های خنک و لذیذی را ارائه می دهند.
هتل مکس هالیدی به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای تفریحی گردشگران تور آنتالیا را درون هتل برآورده کند. در محوطه ی هتل فروشگاه های برای خرید سوغاتی ، باجه ی صرافی جهت تبدیل اسکناس های مهمانان و اتاق مخصوص سیگار که بوی سیگار هیچ یک از مهمانان را اذیت نکند، تعبیه شده است.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا

وبسایت: www.mholidayhotels.com/

تور های مرتبط