هتل گرند پارک کمر آنتالیا |Grand Park Kemer Hotel Antalya

Grand Park Kemer Hotel Antalya

آنتالیا
توضیحات:

هتل پنج ستاره گرند پارک کمر آنتالیا، Grand Park Kemer Hotel، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. امکانات لوکس مرکز آبگرم و یک استخر روباز مشرف به خلیج آنتالیا، از تسهیلات این هتل 5 ستاره به شمار می روند. رستوران هتل گرند پارک کمر غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند. 

اتاق های هتل گرند پارک کمر آنتالیا با رنگ هایی آرامش بخش تزئین شده اند و پنجره های بزرگی در آن ها قرار دارند که نور طبیعی خورشید را به داخل اتاق هدایت می کنند. یک بالکن مبله با چشم انداز دریا ی مدیترانه یا جنگل در هر اتاق وجود دارد.

در استخر سرپوشیده ی هتل گرند پارک کمر آنتالیا آب تنی کنید یا ماساژی آرامش بخش دریافت نمایید. یک حمام ترکی، سونا، مرکز زیبایی و مینی کلوب در هتل گرند پارک کمر قرار گرفته اند.

مسافران تور آنتالیا می توانند در رستوران سفارشی واقع در هتل گرند پارک کمر آنتالیا از غذا های ایتالیایی و باربیکیو لذت ببرند.

فرودگاه آنتالیا در 28 کیلومتری هتل گرند پارک کمر آنتالیا واقع شده است.استخر ها و ساحل: در استخر های روباز، سرپوشیده، کودکان یا استخر سرسره ( 2 سرسره )، از تجربه ی تعطیلاتی متفاوت در هتل گرند پارک کمر با خانواده ی خود لذت ببرید. هنگامی که فرزندان شما در حال بازی در استخر امن کودکان هستند می توانید با آرامش خاطر حمام آفتاب بگیرید و به تفریح بپردازید. ساحل خصوصی و زیبا ی هتل گرند پارک کمر آنتالیا را هرگز فراموش نخواهید کرد.

مهمانان کوچک هتل گرند پارک کمر می توانند در طول روز در زمین های بازی روباز و سرپوشیده ی مینی کلاب تفریح کنند. با اطمینان خاطر فرزندان خود را به دست پرسنل این مینی کلاب بسپارید.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا

تور های مرتبط