هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا |Fame Residence Kemer Hotel Antalya

Fame Residence Kemer Hotel Antalya

آنتالیا
توضیحات:

هتل پنج ستاره فیم رزیدنس کمر آنتالیا Fame Residence Kemer & Spa  تنها 11 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. این هتل پنج ستاره دارای یک ساحل اختصاصی بسیار تمیز در نزدیکی دریای زیبا ی مدیترانه است که جلوه بسیار زیبایی به این مجموعه دارد. یک استخر مجهز،  سالن اسپا و ماساژ درمانی، حمام ترکی، سونای خشک و بخار و سالن بدنسازی از امکانات رفاهی تعبیه شده برای گردشگران تور آنتالیا است. اتاق های دنج هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا با دکوراسیونی جذاب و مبلمان درجه یکی تزئین شده اند. تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، بالکن اختصاصی و دسترسی رایگان به اینترنت بیسیم هستند. رستوران اختصاصی گیزِم واقع در هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا، غذا های ترکی و بین المللی را با بهتربن کیفیت سرو می کند.  یک استخر سرپوشیده در مجموعه ی هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا قرار دارد. همچنین یک جکوزی در مرکز آبگرم هتل قرار گرفته است.
ایستگاه اتوبوس تنها 1 کیلومتر با هتل فیم رزیدنس فاصله دارد. مرکز شهر آنتالیا در 40 کیلومتری و فرودگاه بین المللی آنتالیا در 50 کیلومتری هتل قرار گرفته اند. انواع سرگرمی های ساحلی و فعالیت های ورزشی برای روز های گرم آنتالیا تدارک دیده شده.  فرزندان شما می توانند در پارک بازی و استخر کودکان واقع در مینی کلوب به بازی بپردازند. اجرا ی موسیقی زنده، نمایش های ویژه و مهمانی های برگزار شده در هتل فیم رزیدنس کمر، شما را با شب های مدیترانه ای آشنا می کنند. تنیس روی میز، دارت، ایروبیک، اینترنت وای فای رایگان، برنامه های تفریحی، بدنسازی و مرکز خرید جزئی از خدمات هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا به گردشگران تور آنتالیا می باشد.
 در هتل فیم رزیدنس کمر آنتالیا، ترکیبی از غذا های متنوع و فرهنگ آناتولی را تجربه خواهید کرد. غذا های لذیذ و سس های ویژه ی رستوران های اختصاصی ترکی، ایتالیایی و ماهی توسط سر آشپز های خبره ی فیم رزیدنس کمر برای شما آماده شده اند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ترکیه-تور آنتالیا-هتل های آنتالیا

وبسایت: www.famehotels.com/

تور های مرتبط