هتل نورک رزیدنس ایروان ارمنستان |Nork Residence Hotel Armenia

Nork Residence Hotel Armenia

ارمنستان
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق کافی شاپ سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی کافه بار
استخر سرباز جکوزی
سونا
کافی نت اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره نورک رزیدنس ایروان Nork Residence Hotel تنها هتل با مدیریت ایرانی در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۳۲۰۰ متر مربع واقع در منطقه خوش آب و هوا با چشم انداز بسیار زیبا در شمال ایروان بنا شده است. این هتل تنها هتل ایرانی در ایروان می باشد.

هتل نورک رزیدنس ارمنستان با داشتن ۴۰ اتاق و سوئیت های مناسب و مجهز به تمامی امکانات رفاهی ارتباطی سالن برگزاری همایش و سمینارها و رستوران لوکس با منوهای ایرانی و غربی به ویژه منوهای غذاهای منطقه قفقاز و استخر روباز سونا و جکوزی آرایشگاه و همچنین سفرخانه و رستوران سنتی کاملا ایرانی به همراه بهره مندی از نیروهای جوان باتجربه و متخصص هتلداری مسلط به زبان های فارسی انگلیسی روسی و ارمنی می باشد که این تنها بخشی از وجه متمایزی نسبت به سایر هتل های ایروان نشان داده است. 

اقدامات اثربخش سال های اخیر هتل نورک رزیدنس ارمنستان در عرصه استاندارد سازی خدمات بازسازی و بهینه سازی مداوم اتاق ها سوئیت ها، سالن های برگزاری همایش ها، رستوران ها و توجه ویژه به آموزش ضمن خدمت کارکنان با هدف ارائه خدمات با استانداردهای روز هتلداری، به گردشگران تور ارمنستان است. هتل نورک همیشه میزبان گروه های هنری و فدراسیون های ورزشی و هیئت های اقتصادی نمایشگاهی (به علت داشتن رستوران ایرانی و ذبح اسلامی بسیار استقبال می شود) و همچنین میزبان تورهای شرکت های گردشگری ایرانی و خارجی بوده.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ارمنستان-تور ایروان-هتل های ایروان

تور های مرتبط