هتل دبل تری بای هیلتون ایروان ارمنستان |DoubleTree by Hilton Hotel Armenia

DoubleTree by Hilton Hotel Armenia

ارمنستان
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد مینی بار رایگان پارکینگ خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال کافه بار
باشگاه بدنسازی
سونا
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره دابل تری بای هیلتون ایروان سیتی سنتر DoubleTree by Hilton Yerevan City Centre، تا میدان جمهوری ایروان تنها به اندازه 10 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و از آنجا به راحتی به نقاط مختلف شهر دسترسی خواهید داشت. هتل دابل تری بای هیلتون ارمنستان دارای یک مرکز سلامتی و اسپا می باشد که می توانید از امکانات آن استفاده کنید. همچنین یک باشگاه بدن سازی و سالن سونا نیز درون دابل تری بای هیلتون ارمنستان وجود دارد . فرودگاه بین المللی وارتنوس نزدیک ترین فرودگاه به هتل دابل تری هیلتون ایروان است که تنها با 15 دقیقه رانندگی به آن دسترسی خواهید داشت. پارکینگ خصوصی و همچنین اینترنت بی سیم نیز از دیگر امکانات دابل تری بای هیلتون ارمنستان هستند که بصورت رایگان در اختیار گردشگران تور ارمنستان قرار دارد.

در هر کدام از اتاق های دابل تری بای هیلتون ارمنستان پنجره هایی رو به کوه های آرارات وجود دارد که نمایی شگفت انگیز به هتل بخشیده است. همچنین در هر اتاق تهویه مطبوع ، فضای نشیمن یک تلویزیون صفحه تخت به همراه کانال های ماهواره ای نیز تعبیه شده . حمام نیز با یک سشوار و دمپایی های جداگانه در اختیار مسافران تور ارمنستان قرار دارد که می توانند از آن بهره ببرند. یک رستوران در دابل تری بای هیلتون ایروان قرار دارد که می توانید غذای خود را درون آن میل کنید در داخل رستوران انواع نوشیدنی های نیز سرو می شوند و البته بنا به درخواست شما وعده های غذایی صبحانه و ناهار بصورت  بسته بندی به اتاق شما آورده خواهند شد. اگر قصد دارید با قطار به شهر های مختلف ایروان سفر کنید ایستگاه راه آهن در 3.5 کیلومتری شما قرار دارد و فرودگاه بین المللی وارتنوس نیز در 11 کیلومتری دابل تری بای هیلتون ارمنستان واقع شده.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور ارمنستان-تور ایروان-هتل های ایروان

وبسایت: doubletree3.hilton.com

تور های مرتبط