هتل بلوبی بلک استون دبی |Bluebay Black Stone Hotel dubai

Bluebay Black Stone Hotel dubai

دبی
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان پارکینگ صندوق امانات سشوار یخچال
استخر سرباز باشگاه بدنسازی استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره بلوبی بلک استون Bluebay Black Stone Hotel، در مرکز تجاری دبی واقع شده و 5 دقیقه پیاده با ایستگاه مترو Al Rigga فاصله دارد. فرودگاه بین المللی دبی و نمایشگاه مرکزی بین المللی دبی نیز 10 دقیقه با وسایل نقلیه از این هتل فاصله دارد.
تمام اتاق های این هتل بلوبی بلک استون دبی مجهز به یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، تهویه مطبوع و مینی بار است. حمام ها نیز دارای دوش و سشوار میباشد. گردشگران تور دبی میتوانند در مرکز تناسب اندام هتل بلوبی بلک استون دبی با تجهیزات پیشرفته به ورزش بپردازند یا از درمان های سلامتی و زیبایی که در اسپا انجام میشود استفاده کنند. این مجموعه مجهز به سولاریوم نیز میباشد. رستوران اصلی که در لابی هتل بلوبی بلک استون دبی واقع است طیف گسترده ای از غذاهای سراسر جهان را برای تمامی سلیقه ها به صورت سلف سروس ارایه میکند. مرکز تجارت جهانی، کنوانسیون بین المللی دبی و نمایشگاه مرکزی 5 کیلومتر از هتل بلوبی بلک استون دبی فاصله دارد. از فرودگاه بین المللی دبی تا این مجموعه 4 کیلومتر فاصله است. پارکینگ رایگان خصوصی برای تمامی مهمانان فراهم شده است.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور دبی- هتل های دبی جاذبه های دبی

وبسایت: www.bluebayresorts.com

تور های مرتبط