هتل پرزیدنت کویلوف ریزورت بلگراد صربستان |President Kovilovo Resort Hotel Serbia

President Kovilovo Resort Hotel Serbia

صربستان
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان کافی شاپ خشکشویی صندوق امانات سشوار پذیرش 24 ساعته یخچال سرویس فرنگی کافه بار
استخر سرباز تنیس
سالن بازی کودکان بیلیارد
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل چهار ستاره پرزیدنت کوویلوف ریزورت بلگراد President Kovilovo Resort Belgrade، با فاصله 12 کیلومتری از مرکز شهر بلگراد در کشور صربستان قرار گرفته است. هتل پرزیدنت زمین های متفاوتی برای انواع فعالیت های ورزشی دارد. اتاق های هتل پرزیدنت کوویلوف ریزورت بلگراد با بالاترین و مدرن ترین امکانات مجهز شده اند. رستوران لوکس هتل پرزیدنت کوویلوف ریزورت بلگراد، با یک تراس زیبا، صبحانه را بصورت بوفه و وعده های دیگر غذایی را با منویی متنوع برای مسافران تور صربستان سرو می کند. بار هتل پرزیدنت کوویلوف ریزورت بلگراد نیز در طول روز انواع نوشیدنی های محلی و وارداتی را سرو می کند. مرکز کنگره هتل، دارای اتاق جلسات چند منظوره با پذیرش 250 نفر می باشد، که محل مناسبی برای برگزاری سمینار، جشن های بزرگ و ملاقات های کاری می باشد.
سالن ورزشی، سونا و جکوزی از امکانات تفریحی و ورزشی هتل پرزیدنت کوویلوف ریزورت بلگراد می باشند که استفاده از آنها در طول سفر می تواند آرامش و طراوت را به گردشگران تور صربستان بازگرداند. دو زمین فوتبال، منطقه تیراندازی، استخر روباز بهمراه یک اسنک بار و یک منطقه جذاب برای پیک نیک نیز از دیگر سرگرمی های هتل می باشند.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور صربستان- هتل های صربستان

وبسایت: president-kovilovo.hotels-in-belgrade.com/en/

تور های مرتبط