هتل سورینت مریم کیش |Sorinet Maryam Hotel kish

Sorinet Maryam Hotel kish

کیش
رستوران خدمات 24 ساعته در اتاق آسانسور مینی بار رایگان کافی شاپ صندوق امانات پذیرش 24 ساعته یخچال
اینترنت بیسیم رایگان در لابی اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات: هتل خوب از نظر مسافران تور کیش هتلی است که به مراکز خرید و دریا نزدیک باشد. درست آنچه در معرفی هتل سورینت مریم باید گفت. هتلی 5 ستاره و با کیفیت که در نزدیکی مراکز خرید قرار گرفته است و دسترسی آسانی به ساحل دارد. جایی در میان بلوار خلیج فارس و خیابان رودکی و در ضلع جنوبی میدان امیرکبیر.

از هتل سورینت مریم که به سمت راستتان بروید. مراکز خرید مروارید و سارینا را پیش رو دارید و اگر به سمت ساحل حرکت کنید به بازار زیتون و مرکز تجاری کیش می‌رسید. از این هتل تا ساحل راه زیادی نیست. برای رفتن به ساحل و اسکله بزرگ تفریحی باید در مسیر بلوار دریا قرار بگیرید. از این بلوار با کمتر از 15 دقیقه پیاده روی به دریا می‌رسید.

علاوه بر این در چند قدمی هتل فضای سبز بزرگی وجود دارد، پارک بزرگ شهر که روبروی درب اصلی هتل قرار گرفته است. مسافرین تور کیش می‌توانند در مسیر بازار مروارید لحظاتی را در آن سپری کنند و در هنگام صبح و یا عصر از فضای با طراوتش بهره‌مند شوند.

نمای هتل سورینت مریم زیبا و قابل توجه و به سبک معماری اروپایی باروک است. سبکی متمایز و دل‌نشین. علاوه بر این تمام فضاهای هتل شیک و زیبا بوده و برای مسافرین تور کیش می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور کیش-هتل های کیش

تور های مرتبط