هتل شرایتون امپریال کوالالامپور |Sheraton Imperial Hotel Kuala Lumpur

Sheraton Imperial Hotel Kuala Lumpur

کوالالامپور
رستوران تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای سرویس رایگان رفت و آمد خدمات 24 ساعته در اتاق مینی بار رایگان خشکشویی صندوق امانات سشوار یخچال بار
استخر سرباز باشگاه بدنسازی
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها
توضیحات:

هتل پنج ستاره  شرایتون امپریال  Sheraton Imperial Kuala Lumpur Hotel ، در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است. به راحتی از طریق خط آهن ترمینال (ایستگاه دنگ ونگی) و یا مونوریل (ایستگاه مدان توانکو)، در فاصله 15 دقیقه از شهر چینتاون قرار دارد. 10 دقیقه رانندگی تا Bukit Bintang و بازار مرکزی دارد.

مرکز پزشکی HSC، مرکز پزشکی Prince Court و مؤسسه قلب ملی با رانندگی 15 دقیقه ای در اختیار مسافرین تور کوالالاکپور قرار می گیرند. هتل شرایتون امپریال دارای استخر شنا در فضای باز می باشد و مسافرین تور کوالالاکپور می توانند از 5 ناهار خوری هتل لذت ببرند. WI-FI رایگان در سراسر هتل شرایتون امپریال برای مسافران تور کوالالاکپور در دسترس است. اتاق های مدرن هتل شرایتون دارای کمدی بسیار بزرگ، گاو صندوق، میز اتو و اتو و حمام اختصاصی مجهز به وان می باشد. صرافی و هماهنگی برای بازدید از اماکن سیاحتی در میز تور هتل شرایتون قابل برنامه ریزی است.

در سالن بدنسازی هتل شرایتون مهمانان می توانند ورزش کنند و یا از اسپای "Mandara" که جوایزی نیز برده است لذت ببرند.منوی غذایی ایتالیایی در رستوران "Villa Danielli"، غذای بین المللی در رستوران "Essence" و غذای چینی در رستوران "Celestial Court" سرو می شود. هتل شرایتون بعنوان یکی از هتل های پرطرفدار کوالالامپور تا خانه سموعا ۵ دقیقه، دانشگاه مالزی ۸ دقیقه ، مرکز خرید سوگو ۸ دقیقه و بازار لباس چوکیت ۹ دقیقه فاصله دارد. موقعیت قرارگیری هتل شرایتون امپریال در مرکز شهر، آن را به مکانی ایده آل و لوکس هم برای مسافران تجاری و هم تفریحی مالزی مبدل کرده است. در این هتل آمیزهٔ بسیار زیبا از فرهنگ و معماری آسیایی و وسایل مدرن به چشم می خورد.

وقت سفر-آژانس مسافرتی وقت سفر-تور مالزی-تور کوالالاکپور-هتل های کوالالامپور

وبسایت: www.starwoodhotels.com

تور های مرتبط