جشنواره ها
05 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره تبیلسوبا در گرجستان
جشنواره تبیلیسوبا یا همان "روز جشن تفلیس" که در کشور گرجستان به زیبایی تمام در آخرین یک شنبه ماه اکتبر برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
19 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
غذاهای محلی تفلیس گرجستان
بسیاری از گردشگران برای چشیدن طعم غذای محلی گرجستان به این کشور سفر می‌کنند. گرجستان دارای غذاهای خوشمزه محلی بسیاری است. یکی از فاکتورهای مهم در طی هر سفر غذاست! غذاهای هر شهر بخشی مهم از فرهنگ و پیشینه هر شهر و دیارند و اگر بخواهید گردشی خوشمزه در تاریخ و گذشته مردمان آن شهر داشته باشید، غذاهای آن مکان را از دست ندهید. بسیاری نیز تنها برای چشیدن و امتحان کردن غذاهای یک فرهنگ خاص، کشور و یا شهر به خصوصی را مقصد سفر خود قرار می دهند. گرجستان با پیشینه تاریخی یک میلیون سالی خود، طبیعتا طیف متنوعی از غذاهای محلی و سنتی را پیش روی شما قرار می دهد. با ما در وقت سفر همراه باشید تا به معرفی این غذاهای دوست داشتنی بپردازیم .
ادامه مطلب
27 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره پنیر در گرجستان
همه ساله جشنواره ای در شهر متسختا واقع در کشور گرجستان برگزار می شود به نام جشنواره پنیر. این جشنواره بین المللی با انواع مختلفی از پنیر برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید
ادامه مطلب
20 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
آب و هوای گرجستان
اقلیم کشور گرجستان، تحت اثر دو جریان است: اقلیم گرمسیری در غرب کشور و مدیترانه‌ای در شرق کشور است. برای شناخت بیشتر در مورد آب و هوای گرجستان با ما در وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load