راهنمای سفر
06 دی ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به کیش
جزیره کیش نخستین منطقه آزاد تجاری – صنعتی ایران است. این جزیره یکی از زیباترین جزایر مرجانی جهان است که با بیش از 90 کیلومتر مربع وسعت در 18 کیلومتری کرانه جنوبی ایران و همچون نگینی در خلیج فارس واقع شده است.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
تورلیدر رایگان visit a city در گوشی
visit a city نام یک نرم‌ افزار موبایلی است که می‌ تواند کار شما را در سفر و گردش در شهرهای مختلف دنیا راحت کند. این اپلیکیشن که به صورت رایگان برای کاربران اندروید و آی‌او‌اس قابل استفاده است، تا حد ممکن در سفر شما را راهنمایی و جاذبه‌ های توریستی هر شهر را به شما معرفی میکند.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
معرفی امکانات و دانلود رایگان برنامه موبایلی TripAdvisor
این نرم افزار بالغ بر 350 میلیون بررسی و نظر مسافران از سرتاسر دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار، به شما کمک می کند تا ارزان ترین پروازها را پیدا کنید، بهترین هتل را بشناسید، رستوران های بزرگ و معتبر را شناسایی کنید و کارهای جالبی را که طی سفرتان می توانید انجام دهید پیدا کنید. نرم افزار موبایلی TripAdvisor امکان رزرو هتل، رستوران و پرواز را در اختیار شما قرار می دهد.
ادامه مطلب
16 مهر ، 1397
وقت سفر
فناوری در سفر
0 کامنت
معرفی و دانلود رایگان برترین اپلیکیشن هواشناسی + Weather
در دنیای پیشرفته امروز هیچ چیزی نمی تواند مانع از دسترسی شما به اطلاعات هواشناسی مقصد و مسیر سفرتان شود. چون می توانید به اخبار هواشناسی رادیو و تلویزیون توجه کنید و از وضعیت آب و هوایی آن روز و فردای آن روز آگاه شوید، حتی روزنامه ها هم وضعیت آب و هوای شهرهای مختلف را منتشر می کنند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load