راهنمای سفر
25 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به کوش آداسی
کوش آداسی یکی از بهترین و محبوب ترین شهرهای ساحلی مدیترانه ای ترکیه می باشد، به همین دلیل بیشتر جذابیت و فعالیت ها در این شهر به دریا و آفتاب ختم می شود. گردشگران ، کوش آداسی را به دلیل خریدهای ارزان و نیز تفریحات متعدد آن، به خوبی می شناسند.این شهر امروزه یکی از قطب های مهم گردشگری در ترکیه به حساب می آید.
ادامه مطلب
13 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
هزینه سفر به کوش آداسی
شهر ساحلی کوش آداسی در سواحل دریای اژه، ۹۰ کیلومتری جنوب شهر ازمیر واقع شده است و با اطراف آن را بناهای قدیمی محبوبی احاطه کرده اند. این شهر زیبا تاریخی غنی دارد و همچنین طبیعت و سواحل دوست داشتنی آن، باعث شده اند تا به یک شهر گردشگری محبوب تبدیل شود. تور و سفرهای زیادی همیشه به این شهر انجام می شود. اما قبل از سفر به این شهر نیاز است تا اطلاعاتی درباره هزینه هایی که بابت غذا، هتل و حمل و نقل در شهر ونیز بپردازید، بدانید تا بتوانید بودجه مورد نیاز برای سفرتان را برنامه ریزی کنید ، از همین رو وقت سفر اقدام به جمع آوری هزینه های سفر به کوش آداسی کرده است؛ با ما در سفر به این شهر زیبای ترکیه ای همراه باشیدتا اطلاعات بیشتری بدست آورید.
ادامه مطلب
09 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
تفریحات هیجان انگیز کوش آداسی
اگر اهل شنا و تفريحات آبي مانند جت اسکي ، اسکي روی آب ، پارازايلينگ(چتر بازي با قايق موتوري ) و .. و ساحل زيبا هستيد ساحل lady beach مقصد شما خواهد بود با دلموش شماره 5 ميتوانيد به اين منطقه که اکثر ويلاهاي زيباي اجاره اي هم در آن قرار دارد برسيد و از انواع این تفريحات در کوش آداسی لذت ببريد.البته سواحل ديگري هم در کوش آداسي معروف و شناخته شده هستند مثل پلاژ گوورچين آداسي ، پلاژ ييلانچي بورنو، پلاژ ياوان سو، پلاژ کوشتور، پلاژ کارا اوا ، پلاژ گوزل چاملي ، پلاژ سوگي، پلاژ کالاماکي و… اما تميزترين ونزديکترين در بین پلاژهای کوش آداسی ، ساحل بانوان است که البته در قديم فقط بانوان حق ورود به آنجا را داشتند اما امروزه محدوديتي در استفاده از آن وجود ندارد .
ادامه مطلب
20 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
مقایسه دو شهر آنتالیا و کوش آداسی
اگر شما هم با تور ترکیه سفر می کنید و زمان کمی برای سفر به ترکیه دارید حتما باید بین آنتالیا و کوش آداسی گیر کرده باشید، هردو شهر آنتالیا و کوش آداسی به نوبه جذاب و منحصر به فرد با زیبایی های خاص خود رادارند که این انتخاب بین تنها یکی از آنها را دشوار کرده است.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load