جشنواره ها
26 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره پونگال در سنگاپور
جشنواره پونگال | Pongal جشنواره سنتی هندی است که برای شکر گزاری از خدای خورشید به خاطر برداشت فراوان محصول برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
پیش از سفر به کوالالامپور چه کنیم؟
پیش از آن که بار و بندیل سفر به مالزی و شهر جذاب کوالالامپور را ببندید، توصیه می شود که از انجام دادن کارهای زیر غفلت نکنید ، با ما در وقت سفر همراه باشید:
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
دانستنیهای سفر به کشور مالزی
آیا در حال برنامه ریزی برای سفر به مالزی هستید؟ مالزی یکی از کشورهای خوب و توریستی آسیا محسوب می شود که چند سال هم هست از طرف ایرانی ها مورد توجه قرار گرفته و به همین خاطر می خواهیم این مطلب را به نکات اولین سفر به مالزی اختصاص دهیم. اگر بار اولی است که می خواهید به این کشور توریستی سفر کنید، باید مواردی را بدانید تا بتوانید سفرتان را خوب پیش ببرید. با ما در وقت سفر همراه باشید:
ادامه مطلب
13 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
آشنایی با شهر کوالالامپور
کوالالامپور بزرگترین شهر مالزی و پایتخت این شهر است. این شهر یکی از سه قلمرو فدرال مالزی می باشد که مستقیماً توسط دولت اداره می شود. کوالالامپور یکی از سریع ترین رشدها در زمینه اقتصادی و جمعیت را در آسیا دارد. کوالالامپور مرکز فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مالزی می باشد که محل اقامت پادشاه مالزی نیز است
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load