به کجا سفر کنیم
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
در سفر به پوکت چه هتلی مناسب تر است
اگر می خواهید سفر به تایلند را با بودن در جزایر زیبا و خوش منظره اش تجربه کنید شاید پوکت اولین جزیره ای باشد که به ذهنتان می رسد چون این جزیره که در جنوب تایلند قرار دارد بزرگ ترین جزیره این کشور است و امکانات لوکس و تفریحات هیجان انگیزش لذت سفر به تایلند را به شما نشان می دهد. معروف ترین تفریحگاه این جزیره، ساحل پاتونگ است که امکانات و هتل های زیادی دارد و گردشگران زیادی آنجا را برای اقامت انتخاب می کنند.برای اینکه بدانید چه هتلی در پوکت انتخاب کنید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
19 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به پوکت
وکت، این روزهای یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری آسیایی به شمار می رود.. شهری پر جنب و جوش که با تنوعی بی نظیر از هتل ها، جاذبه ها و طعم ها پذیرای گردشگران است. اغلب مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، سواحل و اقامتگاه های جزیره ای این شهر را انتخاب میکنند.
ادامه مطلب
11 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
شام در کشتی تایلندی
رودخانه چائوپرایا که یکی از مکان های دیدنی بانکوک است و دیدن منظره ی زیبای آن در انعکاس نورپردازی معبد آرون بر روی آب صحنه ی بی نظیری را پدید می آورد. یکی از فعالیت هایی که می توانید در بانکوک داشته باشید گشت آبی با کشتی گراند پرل بر روی این رودخانه است که بهترین راه برای تماشای قلب بانکوک است به طوری در بین گردشگران اروپایی بانکوک به ونیز شرق معروف شده است.در وقت سفر ما را همراهی کنید.
ادامه مطلب
10 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
سفر خانوادگی در تایلند
تور تایلند از نظر بسیاری از افرادی که تاکنون به این کشور سفر نکرده اند، ممکن است مکانی ایده آل برای جوانان و نوجوانان باشد. اما در حقیقت اینطور نیست و سفر خانوادگی با تور تایلند می تواند یکی از بهترین سفرهای خارجی برای اعضای خانواده ها در کنار یکدیگر باشد.با ما دروقت سفر همراه باشید تا بهترینها برای یک سفر دلپذیر خانوادگی در تایلند را معرفی کنیم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load