صعنت هوانوردی
09 آبان ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
افتتاح فرودگاه جدید استانبول
به تازگی ، فاز اول فرودگاه جدید استانبول که دارای ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع مساحت است و برای ساخت آن مبلغ ۶ میلیارد یورو اعتبار اختصاص داده شده است، با حضور رئیس جمهور ترکیه، رجب طیب اردوغان طی مراسم رسمی افتتاح شد.علاوه بر این، فاز‌های دیگر فرودگاه بر اساس رشد تعداد مسافرین آن تا سال ۲۰۲۳ افتتاح خواهد شد ، در ادامه همراه با وقت سفر همراه باشید تا در خصوص افتتاح فرودگاه جدید استانبول اطلاعاتی را به شما اراده دهیم.
ادامه مطلب
02 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
فرودگاه راجیوگاندی هند
فرودگاه راجیو گاندی هندجزو ۵۰ فرودگاه برتر هند است. با این حال این فرودگاه کوچک در لیست شلوغ ترین فرودگاه های فعال این کشور برای کارهای تجاری قرار گرفته است. در ادامه این مطلب شما را بیشتر با این فرودگاه آشنا می کنیم با وقت سفر همراه باشید
ادامه مطلب
01 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
فرودگاه هات یای تایلند
سالانه در این فرودگاه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر، ۹ هزار و ۵۰۰ پرواز و ۱۲ هزار تن بار را جا به جا می کند. فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد.در ادامه با وقت سفر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این فرودگاه بین المللی به شما ارائه دهیم.
ادامه مطلب
01 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
فرودگاه والنسیای اسپانیا
فرودگاه والنسیای اسپانیا فرودگاهی همگانی می باشد. این فرودگاه در شهر والنسیای اسپانیا قرار دارد . در این مطلب سعی بر آن داریم تا شما را بیشتر با فرودگاه والنسیای اسپانیا آشنا کنیم ، با وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load