به کجا سفر کنیم
21 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
غذاهای محلی ارمنستان
یکی از مواردی که ارمنستان به آن معروف میباشد، غذاهای متنوع و لذیذ ارمنستان است که جزو جاذبه های مهم گردشگری این کشور به حساب می آید. در ارمنستان غذاهای گوشتی بیشتر مصرف می شوند اما در انواع دیگر غذاها نیز غذاهای خوشمزه و منحصر بفردی دارند.در وقت سفر به معرفی این غذاهای خاص و طبخ منحصر به فرد آنها در ارمنستان میپردازیم .
ادامه مطلب
19 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
غذاهای محلی تفلیس گرجستان
بسیاری از گردشگران برای چشیدن طعم غذای محلی گرجستان به این کشور سفر می‌کنند. گرجستان دارای غذاهای خوشمزه محلی بسیاری است. یکی از فاکتورهای مهم در طی هر سفر غذاست! غذاهای هر شهر بخشی مهم از فرهنگ و پیشینه هر شهر و دیارند و اگر بخواهید گردشی خوشمزه در تاریخ و گذشته مردمان آن شهر داشته باشید، غذاهای آن مکان را از دست ندهید. بسیاری نیز تنها برای چشیدن و امتحان کردن غذاهای یک فرهنگ خاص، کشور و یا شهر به خصوصی را مقصد سفر خود قرار می دهند. گرجستان با پیشینه تاریخی یک میلیون سالی خود، طبیعتا طیف متنوعی از غذاهای محلی و سنتی را پیش روی شما قرار می دهد. با ما در وقت سفر همراه باشید تا به معرفی این غذاهای دوست داشتنی بپردازیم .
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
معروف ترین غذاهای دبی
دبی بهترین مکان برای امتحان کردن بهترین غذاهای خلیج فارس و خاورمیانه، شامل غذاهای ایرانی، لبنانی و عربی است. برجسته‌ترین غذاهای اینجا، پیش غذا و سالاد است. دیگر غذاهای اصلی این منطقه مجبوس، آش آسارایا، هوموس، گجیا، تبوله و مهلبیه است.در وقت سفر به معرفی این غذاهای لذیذ میپردازیم.
ادامه مطلب
14 مهر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
غذاهای لذیذ استانبول
استانبول به عنوان دروازه‌ی اروپا بر مشرق زمین و یک ابرشهر جهانی است که هر ساله میزبان توریست‌های مختلفی از اقصی نقاط جهان بوده، رستوران‌های خوش رنگ و لعابی را در خود جای داده است اما غذاهای خیابانی آن هم کم‌هزینه است و هم خوشمزه است . با ما دروقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load