راهنمای سفر
02 تیر ، 1398
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به لوکزامبورگ
لوکزامبورگ، کشور کوچکی در شمال اروپا. جاذبه های گردشگردی زیبا و پر جنب و جوشی در این شهر دیده می شود، جاذبه های دیدنی و تاریخی متعددی در این کشور وجود دارد که تعدادی از آنها در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.
ادامه مطلب
28 خرداد ، 1398
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به فنلاند
نلاند یکی از کشورهای بسیار خوب منطقه ی اسکاندویناوی اروپا و مامن کوهستان ها، دریاچه ها، آبشارها و چشم انداز های بی نهایت زیباست. هلسینکی از جوان ترین شهر اروپایی و پایتخت کشور فنلاند می باشد. فنلاند یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا برای رصد شفق قطبی است.
ادامه مطلب
25 خرداد ، 1398
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به دیدیم
دیدیم، شهری کوچک و ساحلی است که در استان آیدین قرار دارد. دریای آبی رنگ ساحل شنی زیبا آب و هوای مدیترانه‌ ای و زمستان‌های گرم این منطقه را بسیار مناسب برای ورزش های آبی کرده و همچنین جاذبه های تاریخی که از گذشته تاکنون در این شهر باقی مانده همگی در کنار هم سبب شده تا به عنوان شهر کوچک و بسیار جذاب و توریستی تبدیل شود.
ادامه مطلب
22 خرداد ، 1398
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به رومانی
رومانی از جمله کشورهای اروپایی است که دارای جاذبه های تاریخی و بسیار زیبایی هست. در سفر به این کشور، محو زیبایی‌های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری می‌شوید. تعداد گردشگران این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی، کمتر است بنابراین از سیل جمعیت گردشگران خبری نیست
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load