جشنواره ها
02 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره شترسواران در هند
جشنواره شتر سواران در ایالت راجستان در تاریخ 13 ژانویه و در کشور هند برگزار می شود. این جشنواره پر از رنگ و مانند دیگر جشنواره هایی است که در هند برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
باید و نباید های سفر به هند
هند مکانی شگفت انگیز است که از مناظر زیبا ، فرهنگ غنی و آداب و رسوم خاص آن می توانید نهایت لذت را ببرید. مانند تمامی کشورهای دیگر، هند نیز دارای قوانین و مقررات خاص خود است که هنگام سفر به این کشور باید این قوانین را بدانید و رعایت کنید. پس خوب است که قبل از سفر بایدها و نبایدها ی سفر به هند را بدانید.برای اطلاعات بیشتر در مورد این باید و نباید های سفر با ما در وقت سفر همراه شوید.
ادامه مطلب
18 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره ببر یا اونام در هند
جشنواره ببر یا اونام در هند هر سال برای شکر گزاری برداشت محصول خوب و سالم برگزاری می شود. در این جشنواره هنرمندان هندی بدنهای کشاورزان و زمین داران و افرادی را که دوست دارند در این مراسم شرکت کنند، به شکل ببر، پلنگ یا شیر نقاشی می‌کنند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره عجیب بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
17 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره گانش در هند
جشنواره گانش هر ساله از سوی هندوها برای «گانش» فرزند «الهه شیوا » و یکی از پنج خدای معتبر آئین هندوئیسم در حیدر آباد مرکز ایالت آندرا پرادش در اواخر تابستان برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load