جشنواره ها
11 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره جورج تاون پنانگ
جشنواره جورج تاون پنانگ از ۰۶ مرداد الی ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در شهر جورج تاون کشور مالزی برگزار می گردد. جشنواره جورج تاون پنانگ جشن هیجان انگیزی است که در ماه مرداد و شهریور به مدت یک ماه برگزار می شود.با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
01 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به پنانگ
جزیره پنانگ از زیبا ترین جزایر و جاذبه های توریستی کشور مالزی است که یکی از مقاصد اصلی گردشگری این کشور میباشد و با عنوان مروارید شرق مشهور است. پنانگ در شمال غربی شبه جزیره مالزی قرار گرفته و مناظر زیبا و فوق العاده ای دارد، جرج تاون مرکز این ایالت است که ساکنین از اقوام و فرهنگهای مختلف میباشد و میتوان آن را یک شهر بین المللی نامید
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
پیش از سفر به کوالالامپور چه کنیم؟
پیش از آن که بار و بندیل سفر به مالزی و شهر جذاب کوالالامپور را ببندید، توصیه می شود که از انجام دادن کارهای زیر غفلت نکنید ، با ما در وقت سفر همراه باشید:
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
دانستنیهای سفر به کشور مالزی
آیا در حال برنامه ریزی برای سفر به مالزی هستید؟ مالزی یکی از کشورهای خوب و توریستی آسیا محسوب می شود که چند سال هم هست از طرف ایرانی ها مورد توجه قرار گرفته و به همین خاطر می خواهیم این مطلب را به نکات اولین سفر به مالزی اختصاص دهیم. اگر بار اولی است که می خواهید به این کشور توریستی سفر کنید، باید مواردی را بدانید تا بتوانید سفرتان را خوب پیش ببرید. با ما در وقت سفر همراه باشید:
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load