راهنمای سفر
19 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به پوکت
وکت، این روزهای یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری آسیایی به شمار می رود.. شهری پر جنب و جوش که با تنوعی بی نظیر از هتل ها، جاذبه ها و طعم ها پذیرای گردشگران است. اغلب مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، سواحل و اقامتگاه های جزیره ای این شهر را انتخاب میکنند.
ادامه مطلب
23 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره ارواح گرسنه در تایلند
جشنواره ارواح گرسنه یکی از جشنواره هایی است که مردم معتقد بودایی در تایلند برگزار می کنند. در این جشنواره مردم غذاهای مختلف ، گل و شمع به استقبال ارواح آزاد شده در نخستین روز نیمه ماه هفتم چینی تدارک می بینند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره عجیب و ترسناک بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
11 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
شام در کشتی تایلندی
رودخانه چائوپرایا که یکی از مکان های دیدنی بانکوک است و دیدن منظره ی زیبای آن در انعکاس نورپردازی معبد آرون بر روی آب صحنه ی بی نظیری را پدید می آورد. یکی از فعالیت هایی که می توانید در بانکوک داشته باشید گشت آبی با کشتی گراند پرل بر روی این رودخانه است که بهترین راه برای تماشای قلب بانکوک است به طوری در بین گردشگران اروپایی بانکوک به ونیز شرق معروف شده است.در وقت سفر ما را همراهی کنید.
ادامه مطلب
10 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
سفر خانوادگی در تایلند
تور تایلند از نظر بسیاری از افرادی که تاکنون به این کشور سفر نکرده اند، ممکن است مکانی ایده آل برای جوانان و نوجوانان باشد. اما در حقیقت اینطور نیست و سفر خانوادگی با تور تایلند می تواند یکی از بهترین سفرهای خارجی برای اعضای خانواده ها در کنار یکدیگر باشد.با ما دروقت سفر همراه باشید تا بهترینها برای یک سفر دلپذیر خانوادگی در تایلند را معرفی کنیم.
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load