جشنواره ها
26 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره آتش بازی در تایلند
جشنواره آتش بازی در تایلند که در تاریخ 24 و 25 می برگزار می شود یکی از جشنواره های جذاب کشور تایلند محسوب می شود چرا که تایلندی ها در برگزاری جشنواره هایشان سنگ تمام می گذارند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
19 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به پوکت
وکت، این روزهای یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری آسیایی به شمار می رود.. شهری پر جنب و جوش که با تنوعی بی نظیر از هتل ها، جاذبه ها و طعم ها پذیرای گردشگران است. اغلب مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، سواحل و اقامتگاه های جزیره ای این شهر را انتخاب میکنند.
ادامه مطلب
23 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره ارواح گرسنه در تایلند
جشنواره ارواح گرسنه یکی از جشنواره هایی است که مردم معتقد بودایی در تایلند برگزار می کنند. در این جشنواره مردم غذاهای مختلف ، گل و شمع به استقبال ارواح آزاد شده در نخستین روز نیمه ماه هفتم چینی تدارک می بینند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره عجیب و ترسناک بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
11 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
شام در کشتی تایلندی
رودخانه چائوپرایا که یکی از مکان های دیدنی بانکوک است و دیدن منظره ی زیبای آن در انعکاس نورپردازی معبد آرون بر روی آب صحنه ی بی نظیری را پدید می آورد. یکی از فعالیت هایی که می توانید در بانکوک داشته باشید گشت آبی با کشتی گراند پرل بر روی این رودخانه است که بهترین راه برای تماشای قلب بانکوک است به طوری در بین گردشگران اروپایی بانکوک به ونیز شرق معروف شده است.در وقت سفر ما را همراهی کنید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load