جشنواره ها
30 اردیبهشت ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره فرش گلی در ایتالیا
جشنواره فرش گلی یا Infiorata Festival که در کشور ایتالیا برگزار می شود هر ساله در ماه می در شهر گانزانو فرش هایی از گل های زیبا با طرح های فوق العاده توسط هنرمندان حرفه ای برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
03 دی ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره ماسک ها یا کارناوال ونیز
جشنواره ماسک ها یا همان کارناوال ونیز یکی از زیباترین جشنواره هایی است که در شهر ونیز و کشور ایتالیا برگزار می شود. این جشنواره همه ساله با ماسک هایی فاخر و زیبا برگزار می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
01 دی ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به ایتالیا
سفر به ایتالیا قطعا یکی از تجربه‌های کمیاب زندگی هر شخص در طول زندگی خواهد بود. تاریخچه‌ای غنی ،غذاهای عالی، چشم‌اندازهای روستایی فوق‌العاده، و هزاران عامل دیگر باعث شده تا ایتالیا، یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا برای گردشگران باشد.با وقت سفر همراه باشید تا برای سفر به این کشور بینظیر اطلاعات کاربردی و مفید به دست آورید...
ادامه مطلب
21 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره جنگ پرتقالی در ایتالیا
جشنواره جنگ پرتقال ها در ماه فوریه در شمال ایتالیا و در شهر ایورا (Ivrea) برگزار می شود. در این جشنواره مردم با شنیدن صدای طبل آماده نبرد می شوند. جنگ پرتقال پس از عبور کالسکه ملکه ویولتتا از بین جمعیت رسما شروع می شود. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load