جشنواره ها
21 آذر ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره هیدیرلس استانبول
جشنواره هیدیرلس همه ساله در شهر استانبول، کشور ترکیه برگزار می شود. این جشنواره به یکی از رویدادهای مهم کشور ترکیه تبدیل شده است و سالیانه گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
06 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
سفرنامه ،4 روز سفر به استانبول
استانبول شهری پر از مسافر و توریست است این شهر ترکیه شهری جذاب و دیدنی برای گذراندن سفری خاطره انگیز و به یادماندنی ست. سواحل دیدنی، آثار تاریخی و باستانی ، مناطق تفریحی ،مراکز خرید و بازارهای مختلف و کافه و رستورانهای لوکس و خیابانی همه و همه از استانبول شهری زیبا ساخته که گردشگران زیادی را به خود می کشاند. استانبول زیبا می‌تواند گزینه‌ ای فوق‌العاده برای تمامیه فصول از سال باشد ؛با سفر نامه استانبول همراه ما در وقت سفر باشید تا با زمانبندی بهتری از این شهر دیدن کنید.
ادامه مطلب
05 آذر ، 1397
وقت سفر
صنعت گردشگری
0 کامنت
تور های نمایشگاهی ترکیه
هر ساله نمایشگاه های متعددی در شهر استانبول برگذار می شود که اغلب آنها از جایگاه بین المللی برخوردار هستند و بازدید کنندگان متعددی از کشور های مختلف از آنها بازدید می نمایند.در همین راستا متقاضیان و بازدید کنندگان زیادی نیز از ایران به سمت ترکیه و شهر استانبول میروند تا در این نمایشگاه ها شرکت نمایند.دراین مقاله وقت سفر سعی بر آن دارد تا شما را با نمایشگاههای بین المللی استانبول و تور های نمایشگاهی استانبول آشنا کنند.
ادامه مطلب
22 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره گل لاله در استانبول
استانبول شهری با جاذبه های بی نظیر همه ساله جشنواره ای برگزار می کند به نام جشنواره گل لاله. این جشنواره که در بهار برگزار می شود با لاله های رنگارنگ چشم بیننده را نوازش می دهد. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره رنگارنگ بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load