راهنمای سفر
11 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به آنتالیا
آنتالیا بزرگ‌ترین شهر در سواحل مدیترانه‌ ای در غرب کشور ترکیه که در خلیج آنتالیا قرار دارد به حساب می آید.این شهر که ترکیبی از سنت و مدرنیته است؛ازآنتالیا یک مقصد گردشگری کامل ساخته است.
ادامه مطلب
07 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
تفریحات هیجان انگیز آنتالیا
آنتالیا در کشور ترکیه یکی از بهترین مکان‌ها برای تجربه تفریحات ساحلی و پر هیجان است. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا شما را بیشتر با تفریحات آنتالیا آشنا کنیم. در این مطلب وقت سفر سعی به گرد آوری مطالب مفید و تفریحات هیجان انگیز آنتالیا نموده است .
ادامه مطلب
20 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
مقایسه دو شهر آنتالیا و کوش آداسی
اگر شما هم با تور ترکیه سفر می کنید و زمان کمی برای سفر به ترکیه دارید حتما باید بین آنتالیا و کوش آداسی گیر کرده باشید، هردو شهر آنتالیا و کوش آداسی به نوبه جذاب و منحصر به فرد با زیبایی های خاص خود رادارند که این انتخاب بین تنها یکی از آنها را دشوار کرده است.
ادامه مطلب
10 مهر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
آب و هوای آنتالیا ترکیه
تور آنتالیا یکی از بهترین تور های ترکیه میباشد با سواحلی زیبا و تفریحگاهای ساحلی مجلل ,آب هوای آنتالیا نیز در طول سال تغییرات چندانی ندارد و برای تمام فصل ها مناسبه ، بیشتر روزها گرم و شرجی است. آب و هوای آنتالیا در زمستان کمی خنک‌تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد......ما در وقت سفر به معرفی آب و هوای این منطقه میپردازیم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load