به کجا سفر کنیم
19 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
غذاهای محلی تفلیس گرجستان
بسیاری از گردشگران برای چشیدن طعم غذای محلی گرجستان به این کشور سفر می‌کنند. گرجستان دارای غذاهای خوشمزه محلی بسیاری است. یکی از فاکتورهای مهم در طی هر سفر غذاست! غذاهای هر شهر بخشی مهم از فرهنگ و پیشینه هر شهر و دیارند و اگر بخواهید گردشی خوشمزه در تاریخ و گذشته مردمان آن شهر داشته باشید، غذاهای آن مکان را از دست ندهید. بسیاری نیز تنها برای چشیدن و امتحان کردن غذاهای یک فرهنگ خاص، کشور و یا شهر به خصوصی را مقصد سفر خود قرار می دهند. گرجستان با پیشینه تاریخی یک میلیون سالی خود، طبیعتا طیف متنوعی از غذاهای محلی و سنتی را پیش روی شما قرار می دهد. با ما در وقت سفر همراه باشید تا به معرفی این غذاهای دوست داشتنی بپردازیم .
ادامه مطلب
20 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
آب و هوای گرجستان
اقلیم کشور گرجستان، تحت اثر دو جریان است: اقلیم گرمسیری در غرب کشور و مدیترانه‌ای در شرق کشور است. برای شناخت بیشتر در مورد آب و هوای گرجستان با ما در وقت سفر همراه باشید.
ادامه مطلب
26 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
بهترین زمان سفر به گرجستان
گرجستان دارای تابستان های گرم با زمستان های ملایم است که این نوع از اقلیم را می‌توانید بیشتر در قسمت جنوب غربی گرجستان ببینید. البته در مناطق کوهستانی، میزان گرما و حرارت در تابستان‌ها کمتر است. بیشترین بارش باران در مناطق نیمه گرمسیری جنوب غربی گرجستان روی می‌دهد. بهترین زمان برای بازدید از گرجستان، اوایل تابستان ( ماه می و ژوئن) و اوایل پاییز است(سپتامبر) است. درست زمانی که دمای هوا معتدل است و رطوبت زیادی نیز وجود ندارد و خبری از گرمای زیاد نیز نیست.برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان سفر به گرجستان با ما دروقت سفر در تماس باشید.
ادامه مطلب
27 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
هزینه های سفر به گرجستان
کشور گرجستان به دلیل غذا های خوشمزه ای که دارد شهرت زیادی دارد که دارای تنوع بالایی می باشد به همین دلیل انتخاب های متفاوتی خواهید داشت که می توانید در رستوران های بزرگ و کوچک که قیمت های مناسبی دارد محبوب ترین غذاهای گرجستان را میل کنید
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load