به کجا سفر کنیم
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
عجیب ترین و غیر طبیعی ترین  مکانهای کره زمین
سیاره ی ما مکانی طبیعی است که از جنگل‌ها، بیابان‌ها، یخ‌ها و دریاها ساخته شده معرفی کنیم. اما در سراسر جهان مکان‌های جذاب و غیر طبیعی‌ای وجود دارد که با دیدنشان فکر می‌کنیم که محلی در مریخ یا جایی از جهانی دیگر است که تازه کشف شده اند! با ما در وقت سفر همراه باشید تا این عجایب را بیشتر بشناشید.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
عجیب ترین حفره های جهان
قدرت و توانایی های انسان و طبیعت بدون شک هیچ محدودیتی را نمی شناسد. به همین دلیل ما شاهد مناظر باور نکردنی در طبیعت و سازه های با معماری خارق العاده و شگفت انگیز هستیم که توانایی های طبیعت و انسان در خلق شگفتی را به ما نشان می دهند. در ادامه ی این مطلب در وقت سفر قصد داریم برخی از جالب ترین پدیده هایی که شاهکار انسان و طبیعت هستند را به شما نشان دهیم.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
10 ساحل از بهترین سواحل دنیا
سواحل زیادی در سراسر جهان وجود دارند و همچنین گردشگران بسیاری که برای سفر رفتن، ساحل‌های زیبا را انتخاب می‌کنند. همهٔ سواحل نیز زیبایی خاص خود را دارند. اما به چه ساحلی باید بروید؟ در این مقاله ۱۰ ساحل از زیباترین سواحل دنیا راه در وقت سفر به شما معرفی خواهیم کرد.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
اولین ویلای لوکس زیر آب جهان در مالدیو
مالدیو همواره یکی از کشورهای توریستی جهان است، البته هزینه سفر به مالدیو و اقامت در این کشور بسیار گران است، چراکه اقامتگاه‌ها در این کشور بسیار گران هستند. مالدیو که در مجاورت اقیانوس هند قرار دارد، درحال حاضر به گردشگران این امکان را می‌دهد تا در زیر اقیانوس وعده غذایی خود را میل کنند، با این حال به‌زودی افراد می‌توانند علاوه بر صرف غذا، در زیر آب اتاق خواب هم اجاره کنند.با ما در وقت سفر همراه باشید تا بیشتر در این مورد بدانید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load