جشنواره ها
26 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره آتش بازی در تایلند
جشنواره آتش بازی در تایلند که در تاریخ 24 و 25 می برگزار می شود یکی از جشنواره های جذاب کشور تایلند محسوب می شود چرا که تایلندی ها در برگزاری جشنواره هایشان سنگ تمام می گذارند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
25 آذر ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
در سفر به پوکت چه هتلی مناسب تر است
اگر می خواهید سفر به تایلند را با بودن در جزایر زیبا و خوش منظره اش تجربه کنید شاید پوکت اولین جزیره ای باشد که به ذهنتان می رسد چون این جزیره که در جنوب تایلند قرار دارد بزرگ ترین جزیره این کشور است و امکانات لوکس و تفریحات هیجان انگیزش لذت سفر به تایلند را به شما نشان می دهد. معروف ترین تفریحگاه این جزیره، ساحل پاتونگ است که امکانات و هتل های زیادی دارد و گردشگران زیادی آنجا را برای اقامت انتخاب می کنند.برای اینکه بدانید چه هتلی در پوکت انتخاب کنید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
19 آذر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به پوکت
وکت، این روزهای یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری آسیایی به شمار می رود.. شهری پر جنب و جوش که با تنوعی بی نظیر از هتل ها، جاذبه ها و طعم ها پذیرای گردشگران است. اغلب مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، سواحل و اقامتگاه های جزیره ای این شهر را انتخاب میکنند.
ادامه مطلب
23 آبان ، 1397
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره ارواح گرسنه در تایلند
جشنواره ارواح گرسنه یکی از جشنواره هایی است که مردم معتقد بودایی در تایلند برگزار می کنند. در این جشنواره مردم غذاهای مختلف ، گل و شمع به استقبال ارواح آزاد شده در نخستین روز نیمه ماه هفتم چینی تدارک می بینند. با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره عجیب و ترسناک بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load