به کجا سفر کنیم
11 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
شام در کشتی تایلندی
رودخانه چائوپرایا که یکی از مکان های دیدنی بانکوک است و دیدن منظره ی زیبای آن در انعکاس نورپردازی معبد آرون بر روی آب صحنه ی بی نظیری را پدید می آورد. یکی از فعالیت هایی که می توانید در بانکوک داشته باشید گشت آبی با کشتی گراند پرل بر روی این رودخانه است که بهترین راه برای تماشای قلب بانکوک است به طوری در بین گردشگران اروپایی بانکوک به ونیز شرق معروف شده است.در وقت سفر ما را همراهی کنید.
ادامه مطلب
10 آبان ، 1397
وقت سفر
به کجا سفر کنیم
0 کامنت
سفر خانوادگی در تایلند
تور تایلند از نظر بسیاری از افرادی که تاکنون به این کشور سفر نکرده اند، ممکن است مکانی ایده آل برای جوانان و نوجوانان باشد. اما در حقیقت اینطور نیست و سفر خانوادگی با تور تایلند می تواند یکی از بهترین سفرهای خارجی برای اعضای خانواده ها در کنار یکدیگر باشد.با ما دروقت سفر همراه باشید تا بهترینها برای یک سفر دلپذیر خانوادگی در تایلند را معرفی کنیم.
ادامه مطلب
24 مهر ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به بانکوک
بانکوک پایتخت وسیع تایلند و شهری جذاب است که به دلیل وجود جاذبه های فراوان و منحصر به فرد سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب میکند.این شهر که به شهر فرشته ها معروف است در سال 1782 به دستور شاه راماي اول به عنوان پايتخت بنا شد و اكنون با گذشت بيش از دو قرن، به كلان شهري بزرگ تبديل شده است.
ادامه مطلب
01 شهریور ، 1397
وقت سفر
صعنت هوانوردی
0 کامنت
فرودگاه هات یای تایلند
سالانه در این فرودگاه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر، ۹ هزار و ۵۰۰ پرواز و ۱۲ هزار تن بار را جا به جا می کند. فرودگاه هات یای به تمامی فرودگاه های داخلی تایلند مانند سووارنابهومی بانکوک و دون موئناگ پرواز دارد.در ادامه با وقت سفر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این فرودگاه بین المللی به شما ارائه دهیم.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load