جشنواره ها
01 خرداد ، 1398
وقت سفر
جشنواره ها
0 کامنت
جشنواره وایکینگ ها در اسکاتلند
جشنواره وایکینگ ها هر سال در شهر شتلند، در کشور اسکاتلند برگزار می شود. در این جشنواره صدها نفر لباس های وایکینگ ها را به تن می کنند و شمشیر و سپر به دست به خیابان ها می آیند و یاد و خاطره ی وایکینگ ها را زنده می کنند . با وقت سفر همراه شوید تا با این جشنواره خاطره انگیز بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب
31 اردیبهشت ، 1398
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به ایسلند
ایسلند از کشورهای عضو اتحادیه شنگن است که به عنوان یکی از مناطق بسیار بکر در کل جهان شناخته شده است. این کشور در دهه ۱۹۹۰ یکی از مرفه‌ ترین کشورهای جهان بوده است. ایسلند پر از زیبایی‌های طبیعی، فرصت‌های ماجراجویی بی‌پایان و مردمان خونگرم و مهربان است.
ادامه مطلب
20 دی ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به لندن
لندن، پایتخت انگلیس و یکی از بزرگترین و پر‌جمعیت‌ترین شهرهای جهان است. لندن شهری مهاجرپذیر است و در نتیجه تنوع قومی فرهنگی زیادی در این شهر وجود دارد، ساکنان لندن از ۲۷۰ ملیت مختلف هستند و با بیش از ۳۰۰ زبان صحبت می‌کنند. این تنوع فرهنگی بر جنبه‌های مختلف زندگی در لندن تاثیر گذاشته است.
ادامه مطلب
16 دی ، 1397
وقت سفر
راهنمای سفر
0 کامنت
راهنمای سفر به سانتورینی
شهر سانتورینی یونان به‌عنوان سنبل کشور یونان شناخته میشود. سانتورینی با نام قدیمی ثرا، جزیره‌ای یونانی واقع در دریای اژه است که در میان محبوب‌ترین جزایر این کشور قرار دارد و یکی از محبوبترین مقاصد گزدشگری یونان و حتی جهان شناخته شده است.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load